Hattrick Potměšila a vítězství U17 na Slovácku | SK Slavia Praha

Hattrick Potměšila a vítězství U17 na Slovácku

2:4
(1:3)
3. kolo, 24. 8. 2024
1.FC Slovácko - SK Slavia Praha
Kategorie U17 v sobotu 24. srpna vyzvala od 14:15 Slovácko. Slávisté zvítězili 4:2. Hattrick vstřelil Petr Potměšil, jednu branku přidal Jan Drašnar.

V sobotu 24. srpna se na půdě Slovácka představila kategorie U17. Slávisté naskočili do zápasu z průběžného čtvrtého místa v tabulce.

V prvním poločase se měnilo skóre hned čtyřikrát. Sešívaní vlétli do zápasu s velkou chutí a už v 9. minutě vedli 2:0. O oba zásahy nejprve z páté, následně z deváté minuty se postaral Petr Potměšil

Ve 35. minutě se slávisté dostali do vedení o tři branky, když na 3:0 skóroval opět Petr Potměšil a završil tak svůj hattrick už během prvního poločasu. Odpověď domácích na třetí branku však nenechala dlouho čekat. Ve 36. minutě snížil na 3:1 Šimon Baláž.

Druhý poločas začal opět aktivně. V 58. minutě se na rozdíl jediného gólu dostali domácí, když na 3:2 snižoval Hastík. O minutu později si ale slávisté vzali zpět své dvoubrankové vedení, díky trefě Jana Drašnara.

Utkání tak slávisté zvládli vítězstvím 4:2.

Příští zápasu kategorie U17 je na programu v pátek 30. srpna na Xaverově proti Zlínu od 15:45. Tak dorazte mládežníky podpořit.