Mládež | SK Slavia Praha
Více

Mládež

U16 druhá na Memoriálu Petra Dubovského

23. 5. 2023
Během předposledního květnového víkendu se konal Memoriál Petra Dubovského. Sešívání prošli základními skupinou bez porážky a dostali se až do finále. V něm podlehli po penaltovém rozstřelu a berou stříbro.

Žáci hráli v Itálii. Přípravky vyrazily na turnaj do Belgie.

22. 5. 2023
Žáci sehráli těžká utkání v Itálii proti místním i zahraničním soupeřům. Přípravky vyrazily na turnaj do belgického Bruselu. Žákyně porazily Spartu 1:8. Připomeňte si výsledky mládežníků a mládežnic v souhrnném článku.

Úspěšné dívčí tréninkové odpoledne v Edenu

18. 5. 2023
Ve středu 16. května proběhlo od 17:30 dívčí tréninkové odpoledne mládežnické akademie SK Slavia Praha v areálu v Edenu. Tréninku se účastnilo přes 40 dívek různých věkových kategorií.

Dorostenci porazili Boleslav. U12 čekal Planeo Cup

16. 5. 2023
Cenná vítězství si připsali dorostenci proti Mladé Boleslavi i starší žáci v derby proti Bohemians. B-tým jednoznačně porazil Jihlavu. U12 skončila na Planeo Cupu čtvrtá. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Dívčí tréninkové odpoledne v Edenu

12. 5. 2023
Pro všechny holky do jedenácti let bude v úterý 16. května tréninkové odpoledne v Edenu. Trénink si mohou přijít vyzkoušet všechny dívky se zájmem o fotbal, ať už někde hrají, či nikoliv.

Další články