Články | SK Slavia Praha
Více

Články

U10 si veze pohár z Třeboně. B-tým podlehl Táborsku.

29. 1. 2023
Slávistický B-tým letos poprvé nestačil na svého soupeře a podlehl Táborsku 4:2. Nedařilo se ani starším žákům ve Wroclawi. U13 a U12 na miniturnajích v Edenu a Horních Měcholupech porazily Plzeň i Slovácko. Starší přípravky U10 ovládly Kapřík Cup v Třeboni. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Dorostenci vezou z Německa bronz. U19 si připsala výhru 7:1

22. 1. 2023
Na turnaj do Wiesbadenu vyrazila kategorie U17. Během celého víkendu předváděla parádní výkony proti špičkovým německým týmům a získala bronzové medaile. Přípravné utkání má za sebou U19, když porazila PFA vysoko 7:1. Fotbalové dovednosti předváděli také žáci i přípravky. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Dorostenci v přípravě porazili Meteor. U15 vyrazila opět do Německa.

15. 1. 2023
B-tým má za sebou vítězný vstup do nového roku, když si v prvním přípravném zápase poradil s rezervou Jablonce. Starší žáci se vydali na halový turnaj do německého Würzburgu. Mladší žáci naopak doma v Edenu přivítali Wroclaw. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Mladší žáci vezou z Bílovce stříbro, U15 na turnaji v Německu i Rakousku

9. 1. 2023
Mládežníci poprvé v novém roce vyrazili získávat zkušenosti do zahraničí. První lednový víkend byli v akci žáci i přípravky. Kategorie U15 sehrála dva turnaje v Německu a Rakousku. K našim nejbližším západním sousedům zavítali také mládežníci U13. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O náborech, projektu SlaviaTalent i zapojení dívek

1. 1. 2023
Šéftrenér přípravkových kategorií Kryštof Herold hodnotí podzimní část sezony 2022/2023. Hovoří o spolupráci s partnerskými kluby a o jejím prohlubování, ale také o rozvoji a posouvání hráčů napříč kategoriemi.

Víc než týmový výkon je rozvoj každého hráče

31. 12. 2022
Šéftrenér žákovských kategorií Ondřej Jura pro klubový web zhodnotil podzimní část sezony. Popsal pokroky v práci s nastavenou metodikou i nové projekty, které cílí na individuálnější přístup a rozvoj hráčů.

O principech akademie v praxi, Youth League i B-týmu

30. 12. 2022
Šéftrenér mládežnické akademie a dorosteneckých kategorií Tomáš Heidenreich se rozpovídal o podzimní části sezony. „Na postavení týmů v tabulce nekoukáme, klíčový je pro nás individuální rozvoj jednotlivých hráčů,“ říká pro klubový web. A také dodává, že důležitým cílem na jaro je udržení B-týmu ve druhé lize.

Zvláštní sezona, Genk mrzí doteď. Hledáme lídry

29. 12. 2022
Milan Titěra hodnotí podzim slávistického nejstaršího dorostu. Pro slávistický web se hlavní trenér U19 rozpovídal nejen o vlivu emotivního dvojutkání proti Genku, ale také o úspěšném rozvoji a posouvání hráčů.

Mládí vpřed! Hovory s hlavním trenérem U19 a šéftrenéry mládeže

28. 12. 2022
Podzimní část sezony 2022/2023 dospěla ke svému konci. Pro klubový web ji zhodnotil hlavní trenér U19 Milan Titěra a šéftrenéři Tomáš Heidenreich, Ondřej Jura a Kryštof Herold. Všichni byli hosty obsáhlých rozhovorů, na které se můžete těšit už brzy.

U19 na turnaji Al Abtal

14. 12. 2022
Stejně jako v loňském roce, tak i letos na podzim se slávistický výběr do devatenácti let účastní turnaje Al Abtal. Slávisté mají za sebou už dva zápasy. Dnes od 11:00 čeká třetí proti White Future Faclons.

Turnaje partnerských klubů proběhly na výbornou

14. 12. 2022
Na konci listopadu a začátku prosince se v tréninkovém centru v Horních Měcholupech konaly tradiční turnaje partnerských klubů. Fotbalových klání se zúčastnily přípravkové kategorie z Prahy a okolí. Své dovednosti ukázaly i žákyně a mladé naděje z Karlových Varů nebo Havlíčkova Brodu.

Mládežníci přivítali Legii Varšava. Žáci vyrazili na Slovensko.

13. 12. 2022
Sešívané naděje mají za sebou poslední zápasový a turnajový víkend pro rok 2022. Během něj dorostenci a starší žáci poměřili síly s Legií Varšava. Mladší žáci předváděli svůj um v Dunajské Stredě. Přípravky a kategorie U11 zůstaly v Praze a sehrály povedená utkání se Spartou. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Přidáváme sedmý turnus slávistických kempů

12. 12. 2022
Pro velký zájem o slávistické letní kempy přidáváme sedmý turnus ve spolupráci s partnerským klubem ČAFC Praha. Termíny v Edenu, Horních Měcholupech i Kbelích jsou vyprodané.

Mladší žáci vyrazili na prestižní Lech Cup. Dorostenci porazili Opavu.

5. 12. 2022
Každoroční halový turnaj Lech Cup v polské Poznani opět přivítal sešívané naděje, které změřily síly s evropskými velkokluby. Za hranice se podívali také žáci z kategorií U11 a U13, kteří vyrazili na přátelská utkání do Drážďan. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.