17. 4. 2024

17. 4. 2024

Derby dorostenců ve středu dopoledne na Xaverově

16. 4. 2024
Mladší i starší dorostence čeká uprostřed týdne zápas s největším rivalem. U19 vykopne proti Spartě v 11:00. Mladší U17 hraje od 13:15. Přijďte podpořit slávisty na Xaverov. Vstupné je zdarma. Přímý přenos z utkání bude k dispozici na YouTube SlaviaTV.

Dívčí tréninkové odpoledne v Edenu

16. 4. 2024
Mládežnická akademie SK Slavia Praha si přichystala dívčí tréninkové odpoledne pro holky narozené v letech 2013 – 2016. Všechny holky jsou do Edenu zvány!

Vysoké vítězství U14 nad Plzní, mladší dorostenci natáhli úspěšnou sérii

16. 4. 2024
Kluci z U14 předvedli proti Plzni skvělý výkon a porazili lídra soutěže 7:1. Mladší dorostenci vyhráli už páté utkání v řadě. Přípravkám se povedlo přátelské utkání v Liberci. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Žáci sehráli derby se Spartou, dorostenci zvítězili v Pardubicích

9. 4. 2024
Starší žáci sehráli vyrovnaná derby se Spartou. Dorostenci si poradili s Pardubicemi a odváží si dvě výhry. Skvělé fotbalové dovednosti předvedly přípravky na Tempu. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Slaviatalent pokračuje. Vypisujeme termíny do konce sezony

8. 4. 2024
Projekt tréninků pro veřejnost pro děti v přípravkovém věku bude pokračovat i po zbytek jarní části sezony. Neváhejte a hlaste se na volné termíny.

Přijďte s dětmi na nábor!

5. 4. 2024
Stejně tak jako na podzim, tak i na jaře budou nábory do akademie probíhat v partnerských klubech. Neváhejte a registrujte se s dětmi na nábor!

Dorostenky vyhrály turnaj ve Frankfurtu

4. 4. 2024
Slavistické dorostenky ovládly prestižní turnaj ve Frankfurtu, ze šesti zápasu ani jednou neprohrály. Nejlepší hráčkou turnaje se stala kapitánka Lucie Krejčová a nejlepší střelkyní Lucie Kroupová.

Mladší dorostenci porazili Olomouc, skvělý B-tým zvítězil 7:0

2. 4. 2024
Těžké utkání proti Sigmě Olomouc mladší dorostenci zvládli a vyhráli 3:0. B-tým porazil Robstav 7:0 a na jaře ještě neinkasoval. Starší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.