Články | SK Slavia Praha
Více

Články

Slávisté vyhráli domácí turnaj Fair Play Cup

19. 9. 2022
Mladší žáci ze čtyř zemí se sjeli do Edenu, na 33. ročník turnaje Fair Play Cup, který pořádá mládežnická akademie SK Slavia Praha. Slávisté v silné konkurenci na turnaji zvítězili.

Dorostenci doma přehráli Teplice. Žáci si z Liberce odvezli plný počet bodů

19. 9. 2022
Chladný zářijový víkend ozdobili žáci gólovým představením v Liberci. Dorostenci se v Ostravě rozešli smírně. Béčko zažilo neúspěšný výjezd do Vlašimi. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Fair Play Cup už tuto sobotu v Edenu

16. 9. 2022
Tradiční mládežnický turnaj pro mladší žáky proběhne už tuto sobotu v Edenu. Dorazí týmy z Čech, Slovenska, Polska i Německa.

Vyloučení zkazilo zápas. Odveta bude zajímavá

14. 9. 2022
Hlavní trenér slávistické U-19 Milan Titěra hovořil po cenném vítězství 2:1 na hřišti Genku v rámci prvního duelu UEFA Youth League o výkonu svých svěřenců, červených kartách i plánech do domácí odvety.

Hrdina Dvořák: Skvělý výkon od všech kluků!

14. 9. 2022
Adam Dvořák byl jednou z klíčových postav slávistické U-19 při výhře 2:1 v Genku v zápase prvního kola UEFA Youth League. Proti loňskému osmifinalistovi předvedl talentovaný gólman třináct úspěšných zákroků.

Cenná výhra! U19 zdolala v UEFA Youth League Genk

14. 9. 2022
V úvodním zápase prvního kola UEFA Youth League zvítězili slávisté v Genku 2:1! Sešívaní brzy vedli, následně hráli dlouho v oslabení, ale dokázali přidat i druhou trefu. Domácí v závěru výsledek jen zkorigovali. Odveta je na programu 5. října na Xaverově.

Žáci zakončili turnajový víkend v Německu prvním místem

14. 9. 2022
Nejmladší žákovská kategorie U11 strávila druhý zářijový víkend na kvalitně obsazených turnajích v příhraničních německých městech Röslau a Rehau. Se soupeři z pořadatelské země, ale i dobře známých českých akademií sehráli mládežníci napínavá utkání plná pohledných akcí a krásných gólů.

Utkání bude pro hráče velká zkouška, všichni se těšíme

13. 9. 2022
Ve středu od 16:00 čeká na slávistický dorost úvodní utkání prvního kola UEFA Youth League - části vítězů domácích dorosteneckých lig.

U19 odcestovala k utkání UEFA YOUTH LEAGUE

13. 9. 2022
Kategorie U19 dnes odcestovala k prvnímu z dvojutkání v rámci Youth League. Ve středu se slávisté utají s U19 KRC Genk.

Žáci skórovali v Mostě. B-týmu a U19 se nedařilo

12. 9. 2022
Starší dorostenci nezvládli utkání s Pardubicemi. Sedmnáctka však jejich zaváhání napravila. Mladší dorostenci naplno bodovali v Táborsku. Žáci si udělali střelecký výlet na západ Čech. Krásné akce předváděli také talenti z přípravek. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Úspěšný nábor. Do Měcholup dorazil Bořil i 109 dětí

12. 9. 2022
V pondělí 5. září proběhl nábor do mládežnické akademie. Do Horních Měcholup zavítalo na 109 kluků i holek, kteří se na náboru potkali také s hráči A-týmu Janem Bořilem, Markem Ichou a Matějem Juráskem.

Úspěšný turnajový víkend žáků i přípravek

9. 9. 2022
Týmy mladších ročníků slávistické akademie se během víkendu 3. – 4. září zúčastnily několika kvalitních turnajů po celé České republice. Do Prahy se vracely se skvělými zážitky, a také poháry pro vítěze. Přečtěte si o jejich počínání v souhrnném článku.

Vítězná neděle dorostenců na Xaverově a góloví střelci z Edenu

7. 9. 2022
B-tým potvrdil vzrůstající formu a po remíze v Opavě doma vybojoval cenné vítězství. Dorostenci si poradili v pražském derby s Viktorkou Žižkov. Žáci předvedli na Kladně a proti Střešovicím gólový uragán. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Mládežníci podepsali své první profesionální smlouvy

2. 9. 2022
Šestice hráčů mládežnické akademie podepsala v uplynulých týdnech své nové profesionální smlouvy. Hodně štěstí do dalších zápasů v sešívaném!

Ve středu los UEFA Youth League

31. 8. 2022
Svého soupeře v evropských pohárech se ve středu 31. srpna dozví také tým U19. Los mládežnické Ligy mistrů proběhne od 13:00.