HALFTIME číslo DESET! | SK Slavia Praha
Více

HALFTIME číslo DESET!

První číslo roku 2023, desáté celkově. Ve čtvrtek 9. března vychází nové vydání slávistického magazínu HALFTIME. Těšíte se? Máte na co! Krom takřka 100 stránek zajímavého čtení jsme pro vás připravili i dárek!

HALFTIME OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Na send.cz je možné zvolit i dárkový voucher ve slávistickém designu. Jak na to? Klikněte na: získat dárkový certifikát a dole na stránce pak na hotový certifikát od vydavatele s možností dopsání vlastního textu.

Na co se můžete v desátém vydání těšit?

V magazínu naleznete poprvé i velký dvoustranný plakát velikosti A2! Psali jste si o něj, máte ho mít. A pokud jste tak ještě neučinili, obnovte, prosím, své předplatné. Děkujeme!

Hlavní téma je symbolické. Deset. Číslo ve fotbalovém světě speciální, výjimečné, mýty opředené.

Cifra výjimečná pro hráče, ne každý si na ni troufl, mohl si ji nárokovat. Výjimečná pro nás, držíte v rukou jubilejní desáté vydání našeho magazínu. A snad bude speciální i pro vás. Skrz texty, které jsme pro vás v březnovém HALFTIMU připravili.

Dočtete se o historické genezi čísla 10 ve Slavii. Andrejkovič, Herda, Hušbauer, Zafeiris. Celkem 26 odvážných, vyvolených. Komu ze slávistů seděla nejvíc? A kdo ji měl na dresu jako vůbec první?

Zavzpomínáte na slavné pokutové kopy, desítky. HALFTIME pro vás vybral ty úspěšně proměněné, stejně jako ty, kdy míč síť nerozvlnil. A následky byly nedozírné.

Těšit se můžete na řadu dalších exkluzivních materiálů. Jakub Hromada v upřímné zpovědi rozebere na prvočísla uplynulé měsíce, během nichž byl opěvovaným hrdinou 304. derby i hráčem, u kterého se nabízelo vyslat jej na hostování. Zubil se do objektivu při podepisování nové smlouvy i se rozpačitě usmíval, když spoluhráči v kabině diskutovali evropské bitvy, ke kterým nebyl přizván, protože se zase nevešel na soupisku.

Zjistíte, co se dělo na soustředění v Algarve, když zrovna neprobíhaly tréninkové fáze a přípravné duely, i co se poslouchá v kabině elitních týmů SKS.

Čekají na vás rozsáhlá povídání s Olivií Lukášovou, nejlepší českou brankářkou současnosti, legendárním skautem a trenérem mládeže Jiřím Šustou či unikátní dvojrozhovor s otcem a synem Málkovými, legendou a budoucností hokejové Slavie.

A čeká toho na vás samozřejmě mnohem víc.

Ať se vám nový HALFTIME líbí, slávisti!

Prodej ve Fanshopu

Desátý díl magazínu HALFTIME lze zakoupit od čtvrtka 9. března ve fanshopu, a to přes e-shop nebo v kamenné prodejně v Edenu.

Prodej v Knihách Dobrovský

Magazín je také možné zakoupit na e-shopu Knihy Dobrovský.

Předplaťte si HALFTIME

Chcete poslat nový HALFTIME přímo k vám domů? Objednávejte níže nebo na tomto webu!