Fotogalerie | SK Slavia Praha
Více

HALFTIME, osmé číslo slávistického magazínu!

V pátek 18. listopadu vychází osmé číslo magazínu HALFTIME! Tentokrát vás při příležitosti oslav 130 let čeká 130 stránek zajímavého čtení. Pokud jste si magazín dosud nepředplatili, můžete tak udělat nyní a dodatečně si objednat i čísla předchozí! Více o možnostech objednání naleznete níže.

HALFTIME OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Chcete zakoupit předplatné jako dárek?
Na send.cz je možné zvolit i dárkový voucher ve slávistickém designu. Jak na to? Klikněte na: získat dárkový certifikát a dole na stránce pak na hotový certifikát od vydavatele s možností dopsání vlastního textu.

Na co se těšit v osmém vydání?

Vítěz Wimbledonu. Rapstars s miliony zhlédnutí na Youtube. Náhradník v Adanademirsporu. Špičkový kardiochirurg. Nejproduktivnější hráč čínské ligy. Držitel dvou Českých lvů. Dvaadevadesátiletý důchodce... Víte, co nadmíru zvláštní mix spojuje? Láska k červenobílému dresu s hvězdou na srdci. Láska ke Slavii. Našemu klubu, který v listopadu slaví jubilejní 130. narozeniny.

V listopadovém HALFTIMU naleznete vzpomínky Františka Cipra, Simona Deliho, Jana Bořila, Tomáše Součka, Marka Suchého, Jana Mareše, Milana Škody, Jaroslavy Rinnerové-Poláčkové, Vladimíra Lešky, Tijaniho Belaida, Mickäela Tavarese, Stanislava Vlčka, Radka Černého, Jana Pirka, Nicolae Stancia a dalších.

Celkem pak více než třiceti osobností, kterým Slavia změnila život. Vzpomínky hezké a euforické, i ty smutnějšího vyznění. Taková také byla klubová historie.

Těšit se můžete také na zcela unikátní trojrozhovor s hvězdami české rapové scény. Ca$hanova Bulhar, Smack One a Patrik Love ICY L prozradí nejen to, kudy vedla jejich cesta do edenských ochozů. Vrátili jsme se také v čase na přelom let 1974 a 1975, kdy slávisti strávili na turné po Střední a Jižní Americe šest neuvěřitelných týdnů. S Lukášem Valou jsme probrali jeho působení na a pod Tribunou Sever.

A v osmém čísle samozřejmě naleznete řadu dalších zajímavých textů. Nový HALFTIME bude v prodeji od 18. listopadu.

Prodej ve Fanshopu

Osmý díl magazínu HALFTIME lze zakoupit od pátku 18. listopadu ve fanshopu, a to přes e-shop nebo v kamenné prodejně v Edenu.

Prodej v Knihách Dobrovský

Magazín je také možné zakoupit na e-shopu Knihy Dobrovský.

Předplaťte si HALFTIME

Chcete poslat nový HALFTIME přímo k vám domů? Objednávejte níže nebo na tomto webu!