Permanentky | SK Slavia Praha
Více

Permanentky

Kapacita permanentních vstupenek naplněna!

Prodej permanentních vstupenek je ukončen, byla naplněna kapacita vyhrazená pro permanentkáře. Přečtěte si všechny potřebné informace o permanentkách na novou sezonu.

Jako první si mohli pořídit permanentní vstupenku držitelé permanentek pro sezonu 2021/2022, a to v rámci první fáze předprodeje, která probíhala od pondělí 13. 6. 2022 do středy 6. 7. 2022.

V rámci druhé fáze předprodeje si mohli od 4. 7. 2022 zakoupit permanentní vstupenku držitelé karty EDENka.

Volný prodej permanentních vstupenek byl zahájen ve čtvrtek 7. 7. 2022 a byl už ukončen vzhledem k naplnění kapacity určené pro prodej permanentek.

Ceník permanentních vstupenek pro permanentkáře ze sezony 2021/22

Ceník permanentních vstupenek pro držitele karty EDENka a volný prodej

Výhody permanentek pro sezonu 2022/2023

 • vstup na 2. předkolo Evropské konferenční ligy v ceně permanentky
 • přednostní nákup vstupenek na utkání v Evropské konferenční lize
 • nákup vstupenek na utkání v Evropské konferenční lize za zvýhodněnou cenu
 • vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY včetně nadstavbové části (pokud to vládní opatření dovolí)
 • vstup na domácí utkání v domácím poháru vyjma finále (pokud to vládní opatření dovolí)
 • vstup na přátelská utkání, utkání žen včetně Ligy mistryň (pokud to vládní opatření dovolí)
 • vstup na zápasy B-týmu v ceně permanentky
 • možnost přednostního nákupu permanentní vstupenky pro následující sezonu
 • rezervace svého místa z aktuální sezony
 • sleva 10 % na nákup ve Fanshopu
 • sleva na vstupném do Slavia Musea

Podmínky prodeje permanentek 2022/2023

Permanentní vstupenka pro sezonu 2022/2023 zůstává nepřenosná a je u ní zaveden pevný adresný ticketing. To znamená, že při nákupu permanentní vstupenky je nutné uvést své skutečné jméno a příjmení. Z výše uvedeného důvodu nebude možné nechat si permanentní vstupenku zaslat poštou.

Pokud nebudete mít možnost vyzvednout si permanentní vstupenku osobně, můžete pověřit převzetím jinou osobu. Tato osoba se při převzetí vstupenky bude muset prokázat svým dokladem totožnosti a zároveň kopií vašeho dokladu totožnosti coby držitele permanentní vstupenky. Nenechávejte vyzvednutí permanentní vstupenky na poslední chvíli a vyhněte se tak nepříjemným frontám.

Vezměte prosím na vědomí, že ani v nadcházející sezoně klub nemůže garantovat z důvodu přetrvávajícího rizika zavedení covidových opatření návštěvu všech domácích utkání. Pro sezonu 2022/2023 tak stále platí, že nebude možné požadovat jakoukoliv kompenzaci za nenavštívené zápasy. Pevně ale věříme, že k této situaci již nedojde!

Pro uplatnění slevy členů Odboru přátel a Fanklubu je nutné si nejdříve ověřit stav uhrazení členského příspěvku na novou sezonu na členském online portálu. Dokud nárok nebude jednou z organizací schválen, nebude možné uplatnit slevu na pokladnách stadionu. Pro více informací se prosím obraťte na sekretariát dané organizace.

V případě zakoupení permanentní vstupenky se slevou online a následnému neprokázání nároku na slevu při převzetí permanentní vstupenky na pokladnách nelze permanentní vstupenku vydat. Případnou žádost o refundaci v takovém případě lze řešit pouze přes reklamační oddělení Ticketportal. Věnujte tedy zvýšenou pozornost při zadávání typu slevy při nákupu permanentní vstupenky.

Na výběr je ze čtyř grafických variant permanentních vstupenek se slovy věčná, nezlomná, hrdá a jedinečná. Vybírat lze z dostupných variant, každá byla vyrobena v omezeném množství.

Pokud jste si koupili permanentku online a nemáte ji ještě vyzvednutou, můžete tak učinit v průběhu podzimní části sezony. Nezapomeňte si vytisknout voucher, oproti kterému vám bude permanentka vydána, a předložit průkaz totožnosti shodný se jménem na permanentce. V případě zadání slevy při nákupu je nutné při převzetí permanentky doložit nárok na slevu.

Plán stadionu

Důležité dokumenty

Nejčastější otázky a odpovědi

Mohu si v systému TicketPortal zakoupit permanentní vstupenku se studentskou slevou?

Ano, lze to, ale pro vydání permanentní vstupenky je nutné se na pokladnách prokázat platným potvrzením o studiu a dokladem totožnosti. V opačném případě bude nutné permanentní vstupenku stornovat přes systém Ticketportal.

Při převzetí studentské permanentní vstupenky budou uznány veškeré formy potvrzení o studiu s razítkem a podpisem dané školy. Další variantou je předložení platné karty ISIC.

Jak se posuzuje věk dítěte do 15 let?

Jedná se o 15 let včetně, to znamená, že s dovršením 16 let už není možné dětskou slevu uplatnit.

Jak se posuzuje věk seniorů nad 63 let?

Senior pro uplatnění seniorské slevy musí dovršit 63 let.

Mám se synem dvě permanentní vstupenky a chtěl bych ještě dokoupit jednu pro manželku. Je to možné?

V rámci předprodeje pro současné držitele permanentních vstupenek lze zakoupit pouze permanentky držitelů ze sezony 2021/2022. Dokoupení další permanentní vstupenky bude možné v rámci volného prodeje pokud nebude vyprodána kapacita v rámci předprodeje.

Bude možná změna místa stávající permanentní vstupenky?

Změna místa v rámci předprodeje pro stávající permanentkáře nebude možná. Během 1. fáze předprodeje si lze pořídit permanentní vstupenku pouze na stejné místo jako v sezoně 2021/2022. V případě, že si budete přát změnit současné místo, můžete to provést v rámci volného prodeje s podmínkami nákupu jako nový permanentkář.

Garantuje se alespoň nějaká minimální účast na zápasech, pokud budu majitelem permanentky na rok 2022/2023?

Pevně věříme, že se následující sezona odehraje bez jakéhokoliv omezení kapacity stadionu. Jelikož ale nelze odhadovat další vývoj pandemie Covid-19, nelze dle obchodních podmínek zaručit žádnou minimální účast na zápasech. Naší snahou bude ale v případě jakýchkoliv omezení co nejspravedlivější přístup ke každému držiteli permanentní vstupenky.

Co vše mám mít připravené, když se rozhodnu pro nákup permanentní vstupenky přímo na pokladnách stadionu?

Je důležité mít dopředu vyplněný a podepsaný formulář pro majitele permanentní vstupenky, který lze stáhnout zde. V případě požadavku na některou ze slev je potřeba předložit platný dokument, který nárok na slevu potvrdí. Dále je nutné prokázat svoji totožnost oproti jménu uvedenému na permanentní vstupence.

Musím vyplňovat formulář pro majitele permanentní vstupenky, pokud jsem provedl nákup přes systém TicketPortal?

V případě nákupu přes systém TicketPortal není potřeba formulář vyplňovat. Permanentní vstupenku si budete moci vyzvednout na pokladnách stadionu po předložení platného voucheru a dokladu totožnosti.

Musím mít voucher vytištěný nebo ho stačí ukázat elektronicky přes mobil?

Voucher, který vás opravňuje k vyzvednutí permanentní vstupenky, je nutné odevzdat v tištěné podobě na pokladnách. Na základě odevzdaného voucheru vám bude vydána permanentní vstupenka.

Do kdy si bude možné vyzvednout na pokladnách permanentní vstupenku zakoupenou online?

Permanentní vstupenky si lze vyzvednout na pokladnách č.4 dle otevírací doby pokladen vyjma zápasových dnů a to v průběhu celé podzimní části sezony.

Rád bych přenechal permanentní vstupenku z loňské sezony svému kamarádovi. Je to možné?

Ano, možné to je na pokladnách stadionu. Při takovémto nákupu permanentní vstupenky je nutné prokázat se dokladem totožnosti majitele permanentní vstupenky z loňské sezony. To znamená, že původní majitel je při nákupu osobně přítomen nebo máte alespoň fotografii jeho dokladu totožnosti, kterou můžete při nákupu předložit.

Může na základě předložení voucheru o nákupu permanentní vstupenky vyzvednout mou permanentní vstupenku někdo jiný?

Ano. Tato osoba se při převzetí vstupenky bude muset prokázat svým dokladem totožnosti a zároveň kopií vašeho dokladu totožnosti, coby držitele permanentní vstupenky.

Lze využít jako v předcházejících sezonách možnost zaslání permanentní vstupenky poštou?

Toto bohužel nelze z důvodu adresného ticketingu a s ním spojeného ověření totožnosti fanouška na pokladnách.

Můžu zakoupit permanentní vstupenky na firmu a pak je předávat a zapůjčovat zaměstnancům?

Tato možnost není z důvodu adresného ticketingu možná. Každá permanentní vstupenka musí obsahovat jméno a příjmení držitele – fyzické osoby.

Mohu si prodloužit platnost karty EDENka do další sezony?

O EDENkách budeme informovat ke startu nové sezony, tedy do konce července.

Mohu požadovat slevu na zakoupenou permanentní vstupenku online dodatečně při vyzvednutí permice na pokladnách?

Sleva lze aplikovat pouze při samotném nákupu permanentní vstupenky. Z tohoto důvodu nelze požadovat slevu dodatečně při vyzvednutí permice na pokladnách.

Kde najdu otevírací dobu pokladen?

Aktualizovanou otevírací dobu pokladen č. 4 najdete v sekci Pokladny.

Nenašel jsem odpověď na svoji otázku. Na koho se mohu obrátit?

Pokud jste v článku nenašel odpověď na svoji otázku, obraťte se prosím na náš email vstupenky@slavia.cz. V závislosti na množství dotazů vám odpovíme co nejdříve.