0:2
(0:1)
3. kolo, 24. 8. 2024
1.FC Slovácko - SK Slavia Praha
Slávističtí dorostenci z kategorie U19 v sobotu 24. srpna zvítězili na půdě Slovácka. O góly se postaral Gabriel Holub a Aleš Březina.

Nejstarší dorostenecká kategorie U19 se v sobotu 24. srpna představila od 12:00 na půdě Slovácka.

Sešívaní do utkání vstoupili po úterní porážce s Olomoucí odhodlaní připsat si třetí výhru v sezoně. To se jim také podařilo.

Už v prvním poločase se slávisté dostali do vedení díky brance Gabriela Holuba ve 29. minutě. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0 pro sešívané.

Druhý poločas započal aktivitou soupeře, který si v celkovém důsledku vykoledoval dvě žluté karty. V 74. minutě se však do gólové příležitosti dostal Aleš Březina a navýšil vedení červenobílých na 2:0.

I přes to, že do konce utkání zbývalo patnáct minut, domácí chtěli výsledek ještě zvrátit. V 83. minutě poslal míč do vlastní branky Matěj Kovář a Slováko tak snížilo na 2:1.

Příští utkání čeká slávistickou U19 v pátek 30. srpna od 13:30 na Xaverově proti Zlínu. Tak neváhejte a dorazte dorostence podpořit.