Béčko si odvezlo z Velvar bezbrankovou remízu | SK Slavia Praha

Béčko si odvezlo z Velvar bezbrankovou remízu

0:0
(0:0)
1. kolo, 12. 6. 2024, Velvary
FC Slovan Velvary - SK Slavia Praha B
Slávistická rezerva na úvod play off ČFL o postup do 2. nejvyšší soutěže remizovala ve Velvarech 0:0. Odveta je na programu v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově.

Ve středu 12. června nastoupil slávistický B-tým k prvnímu play off zápasu ČFL proti Velvarům. Premiéru v dospělém fotbale si připsal sedmnáctiletý Šimon Slončík, který nastoupil v základní sestavě a odehrál 79. minut.

Utkání příliš šancí nenabídlo. Diváci na pravém břehu Bakovského potoka viděli největší příležitost v úvodu druhého poločasu, kdy Elmedin Rama hlavičkoval do odkryté brány. Naštěstí pro domácí však nezakončil nejlépe a míč skončil mimo tři tyče.

V závěru utkání se slávisté vytvořili mírný tlak, který vyeskaloval volným přímým kopem. Ani ten však výrazné ohrožení branky nepřinesl.

Odveta se odehraje v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově. Fanoušci se mohou opět těšit na posílené občerstvení.

Vstupenky na sobotní zápas B-týmu budou k dispozici na pokladnách xaverovského areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před začátkem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost.

Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Permanentkáři svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.