Report ze zápasu FC Bayern Mnichov vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FC Bayern Mnichov vs. SK Slavia Praha"

7:0
(3:0)
přát., 10. 8. 2024, Ruderting
FC Bayern Mnichov - SK Slavia Praha

Slávistky čekal poslední přípravný zápas před startem nového ligového ročníku. Trenér Jiří Vágner se musel obejít bez několika hráček – Gabriely Šlajsové, Kristýny Růžičkové, Albíny Goretkiové a Kateřiny Vithové, které jsou na marodce. Na druhou stranu tým posílila nová posila, zkušená Kateřina Svitková, která se k mužstvu připojila.

Zápas našim fotbalistkám bohužel vůbec nevyšel. Německý tým otevřel skóre už v 6. minutě a o pouhé čtyři minuty později skóroval znovu. Do konce poločasu Bayern zvýšil své vedení ještě jedním zásahem, do šaten se šlo za stavu 3:0. Druhý poločas ovládla sedmnáctiletá Alara Sehilter, která během dvaceti minut zkompletovala hattrick. Poslední, sedmý gól německého celku padl v poslední minutě zápasu a uzavřel skore nešťastného utkání.

„Zápas nám bohužel nevyšel ani po herní, ani po výsledkové stránce, a německý tým ukázal svou sílu. Přesto hodnotím přípravu pozitivně a těším se na start nového ročníku, který nás čeká už příští týden proti Plzni,“ řekla po utkání útočnice Karolína Křivská.

Slávistky završily přípravu na sezonu 2024/25 s bilancí tří vítězství a dvou porážek.

Liga odstartuje v sobotu 17. srpna v 14:00 zápasem proti Viktorii Plzeň na našem domácím hřišti v Horních Měcholupech. Vstup je zdarma, tak neváhejte a přijďte nás podpořit!