Petru Jandovi se po záloze nestýská | SK Slavia Praha
Více

Petru Jandovi se po záloze nestýská

PRAHA - „Jsem rád, že hraji, post záleží na trenérovi, jak uzná za vhodné. Přesun do útoku mi ale nevadí,“ řekl našemu webu střelec dvou sobotních branek Petr Janda.
PRAHA - „Jsem rád, že hraji, post záleží na trenérovi, jak uzná za vhodné. Přesun do útoku mi ale nevadí,“ řekl našemu webu střelec dvou sobotních branek Petr Janda.

„Mám víc útočných povinností, už odmalička mne to táhlo víc dopředu, takže mi to vyhovuje. Jsem určitě rád, že jsem se dvakrát trefil a že jsme vyhráli,“ dodal čáslavský rodák.

„Trénovali jsme celý týden dvoufázově, šli jsme do toho rovnou z přípravy. Je určitě ještě co zlepšovat,“ doplnil. Jak se fotbalisté vyrovnávali s nepříjemným sněžením? „Snadné to nebylo, nebyl skoro vidět míč, sníh padal do očí. Pak se to naštěstí trochu zlepšilo, hrálo se se lépe.“

Vítr a sníh je určitě nejhorší pro brankáře. „Nebylo to dvakrát snadné, vítr se nepříjemně točil, do toho sněžení. Umělka v Edenu je pěkně tvrdá. Ale v tomhle ročním období jsme asi nic jiného čekat nemohli, je to zimní turnaj,“ popsal podmínky ze svého pohledu Michal Vorel.

„V téhle době jde také o to se nezranit a udržet se v zápasovém zatížení. Jsme v průběhu kondiční přípravy. Se zimou se všichni museli vyrovnat stejně.

Brankáři to nemají jednoduché, jde na ně jedna střela za zápas a nikoho nezajímá, jestli je člověk promrzlý. Dneska jsme se s tím ale vyrovnali o branku lépe než soupeř,“ uzavřel sobotní prosněžené odpoledne náš gólman.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články