Ve 3. kole MOL Cupu do Benátek nad Jizerou | SK Slavia Praha

Ve 3. kole MOL Cupu do Benátek nad Jizerou

Aktuální ročník MOL Cupu poznal dvojice pro třetí kolo. Slávisté vstoupí do domácího poháru na hřišti třetiligových Benátek nad Jizerou.

Sešívaní budou chtít navázat na sezonu 2022/23, kdy zlatou trofej pro vítěze uzmula sešívaná invaze na Letnou.

Benátky působí ve třetí nejvyšší soutěži, v průběžné tabulce ČFL - skupiny B jim patří po osmi kolech osmá příčka. Do 3. kola MOL Cupu prošly přes Velké Hamry (3:0) a Baník Most-Souš (2:1 po penaltovém rozstřelu).

Úředním termínem je středa 30. října. Přesné hrací časy i informace o vstupenkách přineseme v následujících dnech.