Permanentky jsou vyprodány! | SK Slavia Praha

Permanentky jsou vyprodány!

Hned v první den druhé fáze prodeje permanentek pro fanoušky na čekací listině hlásíme vyprodáno! Naplnili jsme kapacitu 11 500 míst určených pro permanentní vstupenky a další už do prodeje nepůjdou.

Po ukončení první fáze prodeje permanentních vstupenek pro fanoušky zapsané na čekací listině zbývají necelé dvě stovky permanentek na fanoušky ve druhé fázi prodeje pro čekací listinu, tentokrát se tento prodej týká fanoušků v pořadí 501. - 1000. Předprodej začíná v pondělí 8. července ve 14 hodin výhradně v aplikaci SLAVIA. Ukončení prodeje je ve středu 10. července ve 12 hodin a očekáváme, že permanentky se kompletně vyprodají.