Vstupenky na Dnipro-1 jsou vyprodány! | SK Slavia Praha

Vstupenky na Dnipro-1 jsou vyprodány!

Vstupenky na 3. předkolo Evropské ligy proti Dnipro-1 jsou vyprodány. Permanentkáři mají vstup na svou permanentní vstupenku zdarma.

Ve 3. předkole Evropské ligy UEFA přivítáme doma v Edenu Dnipro-1 ve čtvrtek 10. srpna od 19 hodin. Lístky se budou prodávat v nejnižší cenové kategorii Z1.

Harmonogram prodeje:

• od středy 2. 8. 14:00 do pátku 4. 8. 13:30 bude probíhat předprodej pro majitele permanentních vstupenek. Každý permanentkář si může přikoupit navíc až dvě vstupenky v online prodeji v aplikaci SLAVIA a na webu Ticketportal.cz. V pátek 4. 8. od 10 hodin potom také v Edenu na pokladnách č.4
  • v pátek 4. 8. 14:00 bude zahájen volný prodej. Vstupenky lze zakoupit online v aplikaci SLAVIA, na webu Ticketportal.cz nebo na pokladnách Edenu dle otevírací doby

• všichni permanentkáři mají vstup na zápas zdarma zahrnutý ve své permanentce bez nutnosti vyzvedávat vstupenku
  • každý permanentkář si může přednostně přikoupit až dvě vstupenky (platí do vyprodání)
  • na utkání s Dinpro-1 neplatí pravidlo 3x a dost, ale upozorňujeme fanoušky, že pokud na zápas nepřijdou, své místo neodhlásí anebo ho nedarují, případně pokud obdarovaný na utkání nedorazí, tak ztrácí možnost přednostního nákupu lístku na místo své permanentky na příští zápas v evropských pohárech. Odhlášení je možné se spuštěním prodeje a končí 48 hodin před výkopem, tedy v úterý 8. srpna v 19 hodin
  • darování vstupenky je možné jak v aplikaci, tak na webu Ticketportalu, kdy jednoduše zadáte email, na který má kamarádovi přijít vstupenka. Darovat místo je možné nejpozději 120 minut před začátkem zápasu

Ceník vstupenek

Vstupenky na Dnipro-1 jsou v prodeji v kategorii Z1 s možností využít standardních ceníkových slev.