Plán letní přípravy A-týmu: Turnaj v Čelákovicích nebo soustředění na Slovensku | SK Slavia Praha

Plán letní přípravy A-týmu: Turnaj v Čelákovicích nebo soustředění na Slovensku

PRAHA – Letní příprava slávistického A-týmu odstartuje už ve středu 18. června, kdy se hráči sejdou v Edenu. Sešívaní se také po roční odmlce zúčastní tradičního turnaje v Čelákovicích.

4. 10. 2024
Od úvodního hvizdu si šli mladší dorostenci za vítězstvím a vedli už od 4. minuty. Ve druhém poločase udělali slávisté z utkání jednoznačnou záležitost a porazili Duklu vysoko 9:1. Čtyřikrát se trefil Petr Potměšil, dvakrát Tomáš Brázda i Jakub Šmiga a jednou Tomáš Ferenc

U19 dotáhla ztrátu a remizovala s Duklou Praha

4. 10. 2024
Malé pražské derby se pro sešívané nevyvíjelo dobře a prohrávali od dvě branky. Zlepšený výkon ve druhém poločase potvrdili gólově Dan Kohout a Josef Kolářík. Slávisté remizovali s Duklou 2:2 i díky skvělým zákrokům brankáře Jovanoskiho.

Zima před derby: O své bilanci i domácím prostředí

4. 10. 2024
Před nedělním 312. derby, které ve Fortuna Areně začne v 18:30, zavítal před kameru #SlaviaTV David Zima.