MATCHDAY z Liberce. 180 sekund od výhry | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Liberce. 180 sekund od výhry

V osmém dílu formátu MATCHDAY, který mapuje soutěžní duely Slavie, se společně podíváme za kulisy sobotního ligového střetnutí v Liberci, které skončilo remízou 2:2.

Z úvodní trefy slávistického odchovance Červa, který svůj gól neslavil, se sešívaní rychle oklepali. Na 1:1 srovnal o čtyři minuty později Peter Olayinka, po zákroku na nigerijského křídelníka navíc Mick van Buren ve druhém poločase proměnil pokutový kop.

Vedení ale výběr Jindřicha Trpišovského neudržel, oslabený o vyloučeného Olayinku inkasoval vyrovnávací branku v páté z osmi nastavených minut.

O své dojmy z divokého závěru i třetí venkovní bodové ztráty v řadě se exkluzivně pro MATCHDAY podělil Petr Ševčík.

Uvidíte také, jak celý duel prožíval řidič slávistického autobusu Milan Osvald. Jak vypadá jeho zápasový režim a proč koncovky utkání probíhají bez jeho přítomnosti na stadionu?

A ukážeme vám také, jak realizační tým prožíval návrat na místo, odkud před pěti do Slavie zamířil. Své vzpomínky odkryli Jindřich Trpišovský, Zdeněk Houštecký i Ondřej Kolář. Očekávání extrémně náročného duelu se bohužel ukázalo jako pravdivé...

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články