Preview: Trpišovský a Holeš před Slováckem | SK Slavia Praha
Více

Preview: Trpišovský a Holeš před Slováckem

​Eden v neděli uvidí velký souboj prvního týmu tabulky se čtvrtým. Před utkáním proti Slovácku promluvil trenér Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš, který odpovídal na dotazy fanoušků.

Slávisté přivítají Slovácko, které z pěti posledních ligových střetnutí hned čtyřikrát zvítězilo. Naposledy tým z Uherského Hradiště přehrál Plzeň.

„Co tam je trenér Svědík, tak jim zápasy proti týmům ze špičky vyhovují. Víme, že jsme tam na podzim hráli 1:1, bývá to velká válka o body. Proti Plzni předvedli vyzrálý výkon a zaslouženě zvítězili,“ hodnotí sílu soupeře trenér Jindřich Trpišovský.

Součástí příprav na nedělní duel byl i detailní rozbor nepovedeného utkání v Teplicích.

„Byli jsme nespokojení s projevem týmu, ukázali jsme tam naší špatnou tvář. Nejde o výsledek, ale o přístup k zápasu, emoční a soubojovou stránku zápasu,“ vrací se k remíze 1:1 Trpišovský.

Na Stínadlech po pěti měsících a deseti dnech zasáhl do utkání Tomáš Holeš. Reprezentačního záložníka se ptali fanoušci Slavie na sociálních sítích.

„Cítím se dobře, už mě ta noha přestala bolet. Snažím se pracovat na kondici, abych pak zvládl odehrát celý zápas,“ odpovídal na otázku ohledně svého stavu navrátilec Tomáš Holeš. Další odpovědi na otázky fanoušků najdete ve videu.

Jindřich Trpišovský promluvil před nedělním soubojem i o zdravotním stavu kádru. Kabinou sešívaných se v minulém týdnu prohnala viróza.

„Ondra Lingr ani Petr Ševčík ještě netrénují s týmem. Jsou hodně oslabení, měli těžký průběh. Zatím trénují individuálně. U Oscara to byla tržná rána na místě, kde je to cítit při kopání. Má sice menší úlevy, ale už trénuje s týmem,“ těší trenéra Slavie návrat opory.

Šéf sešívané střídačky věří, že proti Slovácku poženou jeho svěřence do boje vyprodané ochozy.

„Mrzí nás výsledek z Teplic. Chtěli bychom pozvat všechny lidi, věříme, že bude lepší počasí, trávník vypadá skvěle. Chceme ukázat pravou tvář Slavie,“ burcuje hlavní trenér červenobílých.

Zápas proti Slovácku začíná v Edenu v neděli v 15:00, přímým přenosem ho vysílá O2 TV Sport. Další informace nejen o koupi vstupenek naleznete na našich klubových kanálech. Slávisti, přijďte nás podpořit!

Aktuálně

V neděli od 14:00 derby žen na Letné

23. 3. 2023
Slávistky čeká v neděli první derby jarní části sezony. Utkání je na programu v neděli 26.března od 14:00 v epet Areně. Derby žen odvysílá živě O2 TV Sport. Vstupenky jsou v prodeji online.

Hráči na hostování: Branka Zeronika pomohla Příbrami do čela

23. 3. 2023
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Přinést naději a pomáhat všude, kde bude potřeba

23. 3. 2023
SK Slavia Praha a Odbor přátel založily Nadační fond Slavie, jehož podstatu a směřování představují čestní zástupci správní rady.

Další články