MATCHDAY. Za kulisy cenného skalpu Slovácka | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za kulisy cenného skalpu Slovácka

Slávisté jako první tým v jarní části sezony pokořili obranu Slovácka, výhru 2:0 zařídil Peter Olayinka. V pátém dílu nového formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS uvidíte, jak v Edenu v neděli atraktivní duel probíhal.

Těšit se můžete na exkluzivní rozhovor s Christosem Zafeirisem, který svou premiéru v základní sestavě okořenil přihrávkou na vítězný gól, nádavkem byl vyhlášen mužem zápasu.

Jaká byla nálady v kabině po remíze v Teplicích?
Jak hodnotil první kompletní porci minut v červenobílém dresu?
A co říkal na atmosféru a fanoušky?
To vše norská zimní posila pro MATCHDAY zodpověděla.

O dojmy se po konci střetnutí podělil i uzdravený Oscar a stejně tak Peter Olayinka, který skóroval v obou poločasech.

Vítěznému šlágru přihlížela i vzácná návštěva, čestní hosté z řad Hasičského záchranného sboru ČR, jejich speciální jednotky USAR, která pomáhala při ničivém zemětřesení v Turecku, a turecký velvyslanec v ČR. Uvidíte, jak si užili vítězství v kabině po utkání, kde se blahopřálo i oslavenci Stanislavu Vlčkovi.

A vezmeme vás také do Sektoru Rodiče a děti, kde nejmenší slávisté malovali obrázky svých idolů v rámci soutěže o podepsaný dres, i sešívaného eSport roomu.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

V neděli od 14:00 derby žen na Letné

23. 3. 2023
Slávistky čeká v neděli první derby jarní části sezony. Utkání je na programu v neděli 26.března od 14:00 v epet Areně. Derby žen odvysílá živě O2 TV Sport. Vstupenky jsou v prodeji online.

Hráči na hostování: Branka Zeronika pomohla Příbrami do čela

23. 3. 2023
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Přinést naději a pomáhat všude, kde bude potřeba

23. 3. 2023
SK Slavia Praha a Odbor přátel založily Nadační fond Slavie, jehož podstatu a směřování představují čestní zástupci správní rady.

Další články