Články

Výsledky mládeže: Devatenáctka porazila Teplice, U18 vítězná v derby s Duklou

31.03.2015
PRAHA - Na konci března začala soutěž i pro mladší žáky, slávistická mládež se tak o víkendu představila komplet. Pro starší žáky to byl současně poslední zápas základní části a oba celky úspěšně zdolaly Sokolov. Mladším dorostům se v Teplicích sice nedařilo, devatenáctka s nimi ale vítězství uhájila. Z vítězného derby s Duklou se pak radovala U18.

Vstupenky na derby "S": Kotel Slavie vyprodán!

31.03.2015
EDEN – V pořadí 283. derby mezi Slavií a Spartou se blíží! Velký fotbalový duel dvou největších rivalů je na programu v sobotu 11. dubna od 19:15 hodin na Letné. Aktualizace: Kotel Slavie už je vyprodán.

Juniorka vedla 2:0, přesto nakonec Brnu podlehla

30.03.2015
PRAHA/XAVEROV – Juniorka hostila v rámci 27. kola Brno a do zápasu se jí podařilo vkročit úspěšně, už v 25. minutě vedla 2:0. Příznivý stav utkání se jí však udržet nepovedlo, soupeř do poločasu srovnal a ve druhé půli vstřelil další dvě branky. Slavia tak Brnu podlehla 2:4.

Exkluzivní velikonoční nabídka – vršovické derby z VIP tribuny

30.03.2015
PRAHA - Užijte si velikonoční sobotu ve VIP prostorách Edenu. Kromě občerstvení na vás bude čekat i autogramiáda vybraných hráčů.

Pane Ondříčku, děkujeme!

29.03.2015
Není to tak dávno, stalo se v listopadu loňského roku, kdy pan Miroslav Ondříček přišel při utkání s Příbramí do boardroomu v Edenu, kde mu přátelé v sídle milovaného fotbalového klubu připravili jako překvapení malou oslavu jeho osmdesátých narozenin. Ukázalo se, že to byla jeho poslední návštěva Edenu a někdo nahoře asi chtěl, aby byla vítězná.

Zemřel velký slávista, velký filmař a velký člověk Miroslav Ondříček

29.03.2015
PRAHA - Slávisty dnes zasáhla velmi smutná zpráva. Zemřel Miroslav Ondříček, který nedávno oslavil 80. narozeniny.

Slávistky na Bohemku zdarma, přijďte do Edenu s předstihem

27.03.2015
PRAHA - Slavii čeká příští víkend vršovické derby s Bohemkou, zápas začíná v sobotu 4. dubna ve 20:15. Stejně jako v předchozím roce i tentokrát patří Eden na Velikonoce ženám. Všechny slávistky mají vstup na utkání zdarma.

Dorost i juniorka opět na Xaverově

27.03.2015
PRAHA – Se zlepšeným jarním počasím se slávističtí mládežníci vrátí opět na Xaverov, kde odehrají své první zápasy v roce 2015.

Slávisté pomohli ČR U17 k postupu na mistrovství Evropy!

25.03.2015
PRAHA - Velký úspěch zaznamenala česká reprezentace do 17 let! Po kvalifikaci totiž mladíci postoupili na květnové mistrovství Evropy v Burgasu. Dvěma důležitými góly se v kvalifikaci blýskl kapitán týmu Ondřej Žežulka.

Výsledky mládeže: Šest výher a čtyřiadvacet branek

23.03.2015
PRAHA - Přicházející jaro oživilo i mladé slávisty a těm se v uplynulém týdnu dařilo. Devatenáctka si spravila chuť výhrou na Slovácku, U17 pak doma otočila utkání s Libercem. Starší žáky čekala v týdnu dohrávka s Příbramí. Ta se lépe podařila U14, když nasázela hostům 6 branek, U15 ji dohnala v sobotu a nastřílela 6 gólů Mostu.

PŘÍBĚH ZÁPASŮ: Spolupráce Kenia - Zmrhal

23.03.2015
PRAHA - V pravidelném statistickém okénku jsme pro vás připravili pohled na dvě utkání s Plzní a Mladou Boleslaví. Zaměřili jsme se na dvojici Jaromír Zmrhal - Levan Kenia a také jejich vzájemnou spolupráci. Podívejte se na přiloženou grafiku.

Juniorka v Jihlavě stihla jen snížit a prohrála 1:2

23.03.2015
JIHLAVA - Juniorka na podzim s Jihlavou remizovala a jarní duel pro ni dopadl ještě o kousek hůř. Sešívaní dostali od Jihlavy dvě branky už v první půlhodině utkání, minutu před koncem pak už jen Kuchta stihl zkorigovat výsledek na konečných 2:1 pro domácí.

Podali jsme slabý výkon, mrzelo trenéra

22.03.2015
BRNO - Miroslav Beránek přišel v zápase se Zbrojovkou nejen o tři body, ale také o klíčového hráče sešívaných. Zraněný Škoda střídal už po necelé půlhodině. „Nechci se na to vymlouvat, náš výkon byl slabý v ofenzivě i defenzivě,“ uznal po utkání.

Slavia přišla v Brně o body i o Škodu

22.03.2015
BRNO - Slavii se v poslední době proti Brnu nedaří, z moravské metropole odjíždí poražena, Milan Škoda navíc musel kvůli zranění střídat. Domácí vstřelili v zápase tři branky, sešívaným se prosadit nepodařilo, v největší šanci pálil těsně vedle Karel Piták.

ONLINE: Slavia hraje v Brně. V základu Prošek

22.03.2015
BRNO - Slavia se od 18:00 představí v Brně. Branku opět hájí Martin Berkovec, v základu se představí Václav Prošek nebo oproti utkání v Plzni Robert Hrubý.