Články

Našlapaný Poločas na zápas s Příbramí

31.10.2014
EDEN/SYNOT TIP ARENA - Přijďte podpořit Slavii na důležitý zápas s Příbramí a nezapomeňte na nový zápasový magazín Poločas! Uvnitř čeká (nejen) velký rozhovor s Vukadinem Vukadinovičem.

Slavia přivítá v sobotu od 17:00 Příbram

31.10.2014
PRAHA – Slavia se po dvou týdnech představí opět v Synot Tip Areně v Edenu. V sobotu od 17:00 přivítají svěřenci trenéra Miroslava Beránka Příbram.

Tour de Slavia: Slávistická cyklojízda se koná 2. listopadu

30.10.2014
PRAHA/EDEN - V neděli 2. listopadu v 10:00 hodin startuje před fanshopem v Edenu společná jízda na kolech všech slávistů – Tour de Slavia. Vydejte se na čtyřhodinovou cestu po historii Slavie a dozvíte se například, proč si první slávisté museli lepit kníry a měnit jména.

Slavia dostala od disciplinární komise další pokutu

30.10.2014
PRAHA – Slavia obdržela od disciplinární komise FAČR další pokutu. Za vulgární pokřiky fanoušků během domácího ligového utkání s Jabloncem bude muset klub zaplatit 30 tisíc korun.

Slavia získala Levana Keniu

30.10.2014
PRAHA – Slavia získala posilu z Gruzie. Tým Miroslava Beránka doplní ofenzivní záložník Levan Kenia, který naposledy hrál s Martinem Latkou v německé Fortuně Düsseldorf. Slavia v současnosti pracuje na všech formalitách příchodu gruzínského záložníka, aby mohl být k dispozici trenérskému týmu v utkáních.

V sobotu doma s Příbramí, vstupenky na utkání v prodeji

29.10.2014
PRAHA/EDEN – Od středy 29. října je možné si zakoupit vstupenky domácí zápas Slavie proti Příbrami, který se hraje v sobotu 1. listopadu od 17:00 v Synot Tip Areně v Edenu.

Výsledky mládeže: U19 zvítězila v Pardubicích, U16 si připsala šest bodů

28.10.2014
PRAHA - Devatenáctka porazila Pardubice a drží se stála na dohled čela tabulky. Mladší dorost si týden proložil dohrávkou s Pardubicemi, v němž byla úspěšná U16, U17 si zpravila chuť nedělní výhrou v Jablonci. Mladší žáci vstřelili PFA dohromady 32 branek a připsali si tak jednoznačná vítězství.

Šest branek a jeden hattrick, juniorka převálcovala Táborsko

27.10.2014
PRAHA/XAVEROV - Slavia hostila doma předposlední Táborsko a bylo to jednostranné utkání. Sešívaným sice dlouho trvalo, než otevřeli skóre zápasu, nakonec ale svému soupeři nastříleli šest branek. Damien Boudjemaa stál u zrodu té s pořadovým číslem dvě, ve druhém poločase sám i dvě přidal. Jan Kuchta byl však tím, kdo si proti Táborsku připsal dokonce hattrick.

Ztratili jsme dva body, shodují se Škoda a Piták

26.10.2014
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Slavia vstřelila Českým Budějovicím jednu branku, která byla zajímavá zejména tím, že padla z pokutového kopu. Sešívaní totiž zahrávali penaltu po dlouhých 73 zápasech. Po faulu na Milana Škodu ji proměnil střídající Karel Piták. „Věřil jsem si, tak jsem vzal míč a šel,“ říká k proměněné penaltě zkušený záložník.

Miroslav Beránek: Koncovka není taková, jakou potřebujeme

24.10.2014
ČESKÉ BUDĚJOVICE/STŘELECKÝ OSTROV - Svěřenci trenéra Beránka si v zápase na jihu Čech věřili na vítězství. O to víc trenéra mrzelo, že šance, které si svou aktivitou vybojovali, také neproměnili. "Vyrovnávací gól jsme pak dostali prakticky z ničeho," mrzelo trenéra po remíze v Budějovicích.

První penalta po 73 zápasech zajistila pouze remízu

24.10.2014
ČESKÉ BUDĚJOVICE/STŘELECKÝ OSTROV - Slavia sice nastoupila do zápasu aktivněji, chleba se však lámal až ve druhém poločase. Sešívaní nejprve kopali v Českých Budějovicích po dlouhých 73 ligových zápasech penaltu, ani její proměnění jim ale vítězství nepřineslo. Domácím zařídil remízu v 87. minutě Vošahlík.

ONLINE: Slavia hraje v Budějovicích, vrací se Škoda

24.10.2014
ČESKÉ BUDĚJOVICE/STŘELECKÝ OSTROV - Slavia od 18:00 hraje v Českých Budějovicích, které na sešívané ztrácí dva body v tabulce.

Disciplinární komise opět zahájila se Slavií řízení

24.10.2014
PRAHA - Disciplinární komise FAČR po svém posledním zasedání zveřejnila, že se Slavii opět zahájila disciplinární řízení.

V pátek do Budějovic! Informace pro fanoušky

23.10.2014
PRAHA/EDEN – Pokud se v pátek 24. října chystáte podpořit Slavii v Českých Budějovicích, máme pro vás důležité organizační informace k utkání.

V pátek od 18:00 v Českých Budějovicích

23.10.2014
PRAHA – Slavia se v rámci 12. kola SYNOT ligy představí v Českých Budějovicích. Duel na jihu Čech začíná v pátek v 18:00.