Juniorka: Tři body z Vysočiny | SK Slavia Praha

0:2
(0:1)
NAD, 20. 5. 2018, Stadion v Jiráskově ulici
FC Vysočina Jihlava - SK Slavia Praha
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

První větší příležitost si vytvořili sešívaní. V 11. minutě se k míči na malém vápně dostal Nikola Bjeloš, ve velké příležitosti mu však míč od nohy uskočil. Radovat se tak sešívaní mohli až v 19. minutě. Alejandro Mitrano se po centru ze strany dostal do zakončení, které ale skončilo u Imada Rondiće, ten si míč zpracoval a prostřelil brankáře Jihlavy.

Ve 23. minutě posílal centr do vápna Stefan Vilotić, v dobré pozici ale hlavičkoval Imad Rondić pouze do středu branky. Ve zbytku poločasu se sešívaní snažili o další trefu, akce sešívaných ale k druhému gólu nevedly.

V úvodu druhého poločasu sice Andrei Sintean dopravil míč do sítě, jeho gól však nebyl pro ofsajd uznán. V 61. minutě si míč na střed hřiště navedl Pavel Bucha a zpoza vápna vypálil, jeho střelu obrana zblokovala na roh. Jeho rozehrávku obstaral Andrei Sintean, po jehož centru se k míči ve vápně dostal Stefan Vilotić, který přidal druhou uklidňující trefu.

V 68. minutě se po chybné přihrávce v obraně sešívaných hnal do šance domácí Svoboda, jeho příležitost ale domácí v kontaktní gól neproměnili. Sešívaní kontrolovali své vedení, mohli přidat další trefu, znovu to byl Stefan Vilotić, který ohrozil branku Jihlavy, brankář Kolár byl ale připraven.

Juniorka porazila v předposledním duelu letošního ročníku Juniorské ligy Jihlavu 2:0. Sezonu uzavřou sešívaní zápasem s Duklou, hrát se bude na hlavním stadionu v Edenu 27. 5. od 11:00.