Zápas Slavia - Příbram

2:1pen
(1:0)
9. kolo, ne 8.10.2017, Xaverov
9. kolo, ne 8.10.2017, Xaverov
Slavia - Příbram
Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:

Utkání hrané z naší strany hlavně v prvním poločase ve velmi dobrém tempu. Hráči se snažili hrát na co nejméně doteků s rychlým přechodem do útočné fáze. Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili tlak a několikrát jsme se dostali do zakončení, ale gólman Příbrami byl vždy připraven a svůj tým bravurními zákroky podržel.

Ve 20. minutě krásným pasem za obranu z vlastní poloviny našel Bejbl našeho útočníka Čerňanského a ten svoje solo proměnil a zaslouženě poslal svůj tým do vedení. Konec poločasu se nám nevydařil byť jsme hráli deset minut přesilovku po žluté kartě soupeře.

V úvodu druhého poločasu naše hra neměla takové parametry jako v poločase prvním. I soupeř se dostal do několika nebezpečných situací, kdy z jedné padla vyrovnávací branka po naší taktické chybě a nedohrání situace před naším pokutovým územím. V posledních dvaceti minutách jsme soupeře zatlačili a výsledkem bylo nastřelení dvou tyčí a neproměnění několika slibných golových příležitostí.

A tak utkání dospělo do nerozhodného výsledku 1:1.O vítězi rozhodovaly penalty, kdy nás podržel golman Radimský, který zneškodnil pět pokutových kopů.

Rozhodující penaltu proměnil z přehledem a nekompromisně Martin Bejbl
2:1pen

Sestavy

Slavia

Radimský - Walter, Krupička, Bejbl, Ielitro - Vaněk, Petrák, Pek - Stříbrský (70. Brojo), Čerňanský (63. Fencl), Sodoma (46. Suk)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Čerňanský

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 3 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Souhrn: Úspěšná sezona dorosteneckých celků

12.07.2018
První dorostenecké celky začínají letní přípravu na novou sezonu. Se startem přípravy na nový ročník je třeba si připomenout, jakých úspěchů dorostenecké týmy v uplynulé sezoně dosáhly a na co budou v novém ročníku navazovat.

Starší dorostenci vstoupili do letní přípravy

11.07.2018
V pondělí 9. 7. vstoupili do přípravy na novou sezonu také starší dorostenci.

Další články