Zápas Slavia - Č. Budějovice

5:1
(2:0)
8., so 30.9.2017, Xaverov
8., so 30.9.2017, Xaverov
Slavia - Č. Budějovice
Slavia začala utkání velkým tlakem, prvního gólu se dočkala ve 30. minutě. Adam Vlasák posunul míč k Davidu Eichlerovi, který svůj samostatný postup přetavil ve vedoucí trefu. 2:0 to bylo po rohovém kopu, Michal Kubáň našel hlavu Tomáše Vlčka, který se přesnou hlavičkou prosadil.

Hosté utkání mírně zdramatizovali ve 48. minutě, ve velkém vápně byl nehlídaný David Pravda a snížil na 1:2. V 55. minutě se ale Slavia vrátila do dvoubrankového náskoku. Adam Vlasák dobrým napadáním získal míč na obránci, předložil ho Jakubu Zeronikovi, který zvýšil na 3:1.

Ke dvěma asistencím si Adam Vlasák připsal gól v 57. minutě, kdy zvyšoval na 4:1, asistencí mu k brance přispěl Michal Kubáň. Poslední pátý gól přidal po přihrávce Alexnadra Bárty David Eichler.
5:1

Sestavy

Slavia

Trefil - Bárta, Vlček, Vincour, Schneider (60. Walter) - Kubáň, Eichler, Vít (67. Brojo) - Hošek (55. Kubiš), Vlasák (67. Bývalec), Zeronik

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2x Eichler, Vlasák, Vlček, Zeronik

Aktuálně

U19: Dorostenci podlehli Bayernu 1:3

před 2 dny
K prvnímu přípravnému duelu na nadcházející sezonu cestovali starší dorostenci Slavie do Mnichova, kde se utkali s Bayernem. Sešívaní po gólu Ladislava Krobota vedli, domácí celek ale utkání otočil na konečných 3:1 y pohledu Bayernu.

Souhrn: Úspěšná sezona dorosteneckých celků

12.07.2018
První dorostenecké celky začínají letní přípravu na novou sezonu. Se startem přípravy na nový ročník je třeba si připomenout, jakých úspěchů dorostenecké týmy v uplynulé sezoně dosáhly a na co budou v novém ročníku navazovat.

Starší dorostenci vstoupili do letní přípravy

11.07.2018
V pondělí 9. 7. vstoupili do přípravy na novou sezonu také starší dorostenci.

Další články