Zápas Slavia - Meteor

3:0
6, ne 18.9.2016, Xaverov
6, ne 18.9.2016, Xaverov
Slavia - Meteor
Zápas hodnotil trenér Petr Mikolanda:
„Povinné tři body byly až moc těžké na kopačkách našich hráčů. Spousta nervozity, zkažených přihrávek, špatného odhadu a řešení situace byly vodou na mlýn hostů, kteří se srdnatě bili. Naši kluci se snažili, nasazení vysoké, ale každý s jiným výsledkem. Branky byly vypracované po chybách hostů. Je pozitivní, že jsme do našeho anglického týdne vstoupili ziskem tří bodů. Takový výkon by ale proti Mladé Boleslavi, se kterou hrajeme ve středu, byl na zisk bodů málo.“
3:0

Sestavy

Slavia

Vondráček- Ielitro (50. Hrubý), Drozda, Mach, Krupička- Pek (54. Novák), Macháček, Vaněk – Azilinon (60. Nový), Janoušek, Zinhasovič

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 4. Azilinon, 60. Macháček, 80. Zinhasovič

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články