Report ze zápasu FK Bohemians Praha vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FK Bohemians Praha vs. SK Slavia Praha"

1:4
(0:1)
3. kolo, 8. 9. 2013
FK Bohemians Praha - SK Slavia Praha
Branky: Branky: 73. Juráková - 23. Kožárová, 48. Divišová, 81. vlastní Juráková, 90. Necidová
Slávistky na jaře v pohárovém utkání na Bohemians vyhrály 3:1, tehdy to byl druholigový soupeř. Od letošní sezony hraje první ligu a bylo zřejmé, že ani tentokrát to nebude jednoduché. Slávistky se dlouho nemohly dostat do hry, vázla kombinace, důrazně hrající protivník si zadní vrátka pohlídal. První pokus měla Kožárová, ale neuspěla. Radovat se mohla až ve 23. minutě, kdy jí ideálně našla před brankou Benýrová a v pohodě doklepla do branky. O chvíli později jsme předvedli rychlý brejk, ten však Tomášková s Divišovou nedotáhly ke vstřelení branky. V dalším průběhu měla šanci ještě Svitková či Kožárová a následně i Divišová.

Ve druhém poločase se nám podařilo rychle vstřelit branku, ve 48. minutě střelu Cahynové dorážela Divišová. Na druhé straně se předvela i Nedvědová, když vyrazila nebezpečnou střelu Kladrubské. Definitivní pojistku mohla přidat Krůzová, v 62. minutě však nedokázala zakončit mezi tyče po ideální přihrávce Divišové. A když jsme nedokázali vstřelit branku, tak jsme inkasovali. Nejdříve Ondrušová vyslala z dálky parádní střelu, ale neméně skvěle se blýskla Nedvědová. Z následného rohu jsme nepohlídali bývalou slávistku Jurákovou, která hlavou překonala bezmocnou slávistickou brankářku. Domácí vycítili šanci, ale nic si nevytvořili. Slávistky naopak brzy potvrdili vedení, když po úniku Divišové a zpětné přihrávce na Holečkovou si vlastní branku vstřelila Juráková. V poslední minutě se po rohu Holečkové prosadila Necidová.