B-tým v sobotu od 14:00 na Julisce | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu od 14:00 na Julisce

Slávistický B-tým se v rámci 19. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY utká v sobotu od 14:00 s pražskou Duklou.

Slávistická rezerva se po úspěšném domácím utkání proti Třinci, které vyhrála 3:1, představí v sobotu 18. března v rámci 19. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na půdě pražské Dukly od 14:00.

Vstupenky na utkání jsou v prodeji online a budou k dispozici také v den utkání na pokladnách stadionu.

Dukla má za sebou zatím jedno jarní utkání, ve kterém také porazila Třinec, a to 2:0. Druhý jarní zápas ve Varnsdorfu mají Pražané odložený. Svěřencům trenéra Petra Rady tak patří aktuálně dvanáctá příčka v tabulce s jednadvaceti body. Slávisté jsou na místě patnáctém s body devatenácti, kam poskočili po výhře nad Třincem v minulém kole, kterou zajistili svými góly Martin Šubert, Štěpán Beran a Václav Jurečka.

„S vítězstvím jsme moc spokojení. Dali jsme tři góly, mohlo jich být ale ještě více. Měli jsme skvělý vstup do druhé půle, ten byl raketový, zásadní moment zápasu. První poločas jsme hráli dobře, trochu jsme se ale uspali a byli jsme šetrnější, než jsme měli být. Mohli jsme Třinec dorazit, byly tam šance a nadějné brejky. Ve druhé půli jsme dali dva góly po pěkných akcích. Závěr bychom si představovali dohrát jinak, přesvědčivěji,“ takto hodnotil výhru nad Třincem hlavní trenér slávistické rezervy Marek Jarolím.

Utkání s Duklou můžete také sledovat živě na online streamu zde.

Aktuálně

Jurečka jako Bican! Jak se stal králem střelců?

3. 6. 2023
Václav Jurečka prožil fenomenální závěr ligy. Před nadstavbou ztrácel na nejlepšího střelce 11 branek, po pěti zápasech ale mohl slavit, protože nasázel 12 gólů a vystřílel si korunu pro krále střelců.

Fotbal i program světového formátu. Eden oslaví 15 let

3. 6. 2023
Finále prestižního mezinárodního turnaje nejlepších mládežnických akademií, premiérové derby kategorie U15 na hlavním stadionu, koncertní show známého rapera Majka Spirita, i nahlédnutí do míst, kde se na zápasy připravují hráči našeho A-týmu. To vše a mnohem víc vás čeká na akci Eden žije! Přijďte společně s námi příští sobotu oslavit 15 let našeho domova. Vstupné? Zdarma!

Dorostence čeká derby víkend

2. 6. 2023
V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Další články