B-tým v neděli od 10:15 s Třincem | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 10:15 s Třincem

V neděli slávistický B-tým vyzve v rámci 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na domácí půdě od 10:15 Třinec. Na slávisty tak čeká první jarní domácí zápas.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma první jarní domácí zápas FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci 18. kola sešívaní vyzvou Třinec, se kterým se utkají v neděli 12. března od 10:15 na Xaverově.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Třinec se nachází na předposledním místě tabulky s osmnácti body. První jarní kolo svěřenci trenéra Martina Zbončáka prohráli na půdě pražské Dukly 2:0.

Sešívaní ztrácí na právě předposlední Třinec dva body, stejně tak jako na čtrnáctou Vlašim. Slávistický B-tým v minulém kole prohrál s rezervou Sparty 2:0. „Soupeř měl spoustu šancí. Aleš Mandous nás několikrát podržel. I takové zápasy se někdy dají vyhrát, tentokrát by to ale bylo naprosto nezasloužené, kdybychom zvítězili. Vytvořili jsme si toho strašně málo. Zápas jsme nechytli, rozhodně umíme hrát lépe. Mrzí mě, že jsme se v takhle sledovaném zápase nepředvedli ve světle, ve kterém umíme a které bychom měli předvést,“ říkal po posledním ligovém utkání trenér Marek Jarolím.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články