MATCHDAY. Na jihu Čech první jarní prohra | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Na jihu Čech první jarní prohra

Slávisté poprvé od 9. října nevstřelili v ligovém střetnutí branku a v Českých Budějovicích prohráli 0:1. V šestém dílu formátu MATCHDAY mapujícího soutěžní duely SKS uvidíte, jak nedělní duel na Střeleckém ostrově probíhal.

Ukážeme vám, jak probíhala cesta slávistických fanoušků, kteří na utkání cestovali z Edenu vlakem a z budějovického nádraží pochodovali směr stadion.

Před výkopem utkání jsme zpovídali slávistickou ikonu Jiřího Lercha, současného asistenta v Dynamu. Mistr ligy z nezapomenutelné sezony 1995/96 a semifinalista Poháru UEFA, který sešívaný dres navlékal osm let, se podělil o nejsilnější vzpomínku na Františka Cipra a zavzpomínal také na zesnulého spoluhráče Martina Pěničku.

Vezmeme vás do kabiny před utkáním i na poločasovou přestávku a své dojmy ze zápasu, který rozhodla branka Quadriho Adedirana v 68. minutě, prozradí Mick van Buren, který si představoval povedenější návrat do svého bývalého působiště.

Ať se nový MATCHDAY líbí slávisti a těšíme se na vás v sobotu v Edenu, kde od 18:00 přivítáme druhou Plzeň.Aktuálně

V neděli od 14:00 derby žen na Letné

23. 3. 2023
Slávistky čeká v neděli první derby jarní části sezony. Utkání je na programu v neděli 26.března od 14:00 v epet Areně. Derby žen odvysílá živě O2 TV Sport. Vstupenky jsou v prodeji online.

Hráči na hostování: Branka Zeronika pomohla Příbrami do čela

23. 3. 2023
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Přinést naději a pomáhat všude, kde bude potřeba

23. 3. 2023
SK Slavia Praha a Odbor přátel založily Nadační fond Slavie, jehož podstatu a směřování představují čestní zástupci správní rady.

Další články