ONLINE: Od 18:00 čtvrtfinále MOL Cupu v Edenu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 čtvrtfinále MOL Cupu v Edenu

Slávisté hrají od 18:00 proti druholigovému Vyškovu o postup mezi čtyři nejlepší týmy domácího poháru. Po téměř půl roce se do branky v soutěžním zápase vrací Aleš Mandous.

Z nedělní jedenáctky zůstali v sestavě jen Aiham Ousou a David Jurásek. Poprvé po téměř půlroce chytá soutěžní zápas Aleš Mandous. První jarní start čeká Tarase Kačarabu, na pravém kraji obrany začíná David Pech. Středovou trojici tvoří uzdravení Oscar, Petr Ševčík a Ondřej Lingr. Václava Jurečku na hrotu útoku podporují z křídel Ewerton a Matěj Jurásek.

Sestava: Mandous - Pech, Ousou, Kačaraba, D. Jurásek - M. Jurásek, Ševčík, Lingr, Oscar, Ewerton - Jurečka
Lavička: Stejskal, Ogbu, Olayinka, Zafeiris, van Buren, Douděra, Traoré

Zápas začíná v Edenu od 18:00 a v přímém přenosu ho můžete sledovat na webu ČT sport.


TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

V neděli od 14:00 derby žen na Letné

23. 3. 2023
Slávistky čeká v neděli první derby jarní části sezony. Utkání je na programu v neděli 26.března od 14:00 v epet Areně. Derby žen odvysílá živě O2 TV Sport. Vstupenky jsou v prodeji online.

Hráči na hostování: Branka Zeronika pomohla Příbrami do čela

23. 3. 2023
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Další články