Generálka B-týmu proti Bohemians v neděli na Xaverově | SK Slavia Praha
Více

Generálka B-týmu proti Bohemians v neděli na Xaverově

V neděli čeká slávistický B-tým generálka před jarní fází FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti rezervě Bohemians 1905. Utkání se odehraje na Xaverově od 10:15. Vstupné je zdarma.

Dvouměsíční zimní příprava se druholigovému B-týmu blíží ke konci. Už 6. března se slávisté pod vedením trenéra Marka Jarolíma představí v prvním jarním kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, a to hned v pražském derby v epet Areně. Než k tomuto utkání ovšem dojde, mají sešívaní na programu ještě generálku proti rezervě pražských Bohemians 1905.

V zimní přípravě odehrála slávistická rezerva sedm utkání z toho ve čtyřech zvítězila, jednom remizovala a ve dvou svému soupeři podlehla. V přípravě patří k nejlepším střelcům B-týmu Štěpán Beran, který se v zápasech dokázal hned čtyřikrát prosadit.

Generálku na jarní část sešívaní odehrají v neděli 26. února od 10:15 na hlavním travnatém hřišti na Xaverově. Utkání nebude vysílané živě, ale pro všechny fanoušky je vstup na stadion zdarma. Tak neváhejte a přijďte podpořit B-tým před vstupem do jarní části sezony a užít si tak fotbalovou neděli se Slavií.

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články