ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia

Sešívaní hrají v neděli od 17:00 třetí přípravné utkání v Aigenu proti maďarskému Puskás Akadémia. Zápas můžete sledovat na Slavia TV.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal pro utkání se třetím týmem uplynulého ročníku maďarské ligy čtyři změny oproti poslednímu zápasu s Rapidem Bukurešť. V bráně začne Aleš Mandous, na pravé obraně nahradil Ivan Schranz Davida Douděru, v záloze vystřídal Tomáše Holeše Lukáš Provod a v útoku hraje místo Václava Jurečky Yira Sor.

Přímý přenos můžete sledovat na našem YouTube kanále nebo níže. Pokud zápas nemůžete sledovat, nechte se utkáním provést Radiem Slavia.

Sestava: Mandous – Schranz, Ousou, Santos, Oscar – Tiéhi, Provod – Usor, Traoré, Ewerton – Sor

Lavička: Kolář, Holeš, Olayinka, Tecl, Jurečka, Douděra, Ševčík, Valenta, Kačaraba, Lingr, Jurásek D.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Přímý přenos

Aktuálně

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Šest slávistů s lvíčaty na EURO jednadvacítek

5. 6. 2023
Trenér Jan Suchopárek povolal na evropský šampionát do jednadvaceti let, který bude probíhat v Gruzii a Rumunsku, sedmero slávistů.

Novým mediálním partnerem Slavie je platforma Seznam.cz

4. 6. 2023
Nejstarší český klub oznámil další výraznou posilu. SK Slavia Praha uzavřela mediální partnerství se společností Seznam.cz, technologickým lídrem a tuzemskou internetovou jedničkou. Spojení dvou silných značek má za cíl zviditelnit sportovní i další strategické aktivity Slavie v očích české veřejnosti.

Další články