ONLINE: od 18:00 proti Zlínu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: od 18:00 proti Zlínu

Slavia se v rámci dohrávky 12. kola FORTUNA:LIGY představí na hřišti Zlínu.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal v základní sestavě dvě změny oproti víkendovému utkání v Karviné. V bráně začne Ondřej Kolář. Na pravé obraně místo Lukáše Masopusta nastoupí Alexander Bah, zbytek obranné čtveřice tvoří Ondřej Kúdela, David Hovorka a Jan Bořil. Defenzivní záložníci budou stejně jako minule Tomáš Holeš s Lukášem Provodem. V útočném záložním triu startuje Abadallah Sima, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka, který nahradí Oscara Dorleyho. V útoku tradičně nastupuje Jan Kuchta.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Stanislav Tecl, Mick van Buren, Júsuf Hilál, David Zima a Lukáš Masopust, který si přivodil lehké zranění v zápase proti Karviné.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 17:40.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Hovorka, Bořil – Holeš, Provod, Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Oscar, Hromada, Traoré, Kačaraba, Lingr, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články