Zápas Slavia - Příbram

4:1
(3:0)
8., so 1.10.2016
8., so 1.10.2016
Slavia - Příbram
Zápas hodnotil trenér Jan Bauer:
„Začali jsme rychlou brankou, která padla kolem třinácté vteřiny hry, což nám proti Příbrami určitě ulehčilo vstup do utkání. Soupeř se snažil hrát kombinační hrou od své branky až na naší polovinu. Nám se naopak celkem dobře dařilo konstruktivní odebírání míčů a přechod do útoků, ze kterých se nám podařilo vytvořit několik brankových situací. Do druhého poločasu jsme prostřídali povolené množství hráčů. Šancí jsme si vytvořili podobný počet jako v první polovině, ale nedokázali jsme již ani jednou skórovat.“
4:1

Sestavy

Slavia

Šmerda – König, Prebsl, Behenský (36. Šimoník), Ling (43. Maňas) – Višinský, Langhamer, Málek (54. Šmicer) – Váňa (36. Brejcha), Alijagič (36. Veliký), Náprstek (36. Horský)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 2x Alijagič, 2x Náprstek, Váňa, Málek, Prebsl

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články