Zápas Benešov - Slavia

2:4
6., ne 18.9.2016, Benešov
6., ne 18.9.2016, Benešov
Benešov - Slavia
Zápas hodnotil trenér Michal Petrouš:
Soupeř nastoupil s defenzivní taktikou v hlubokém obranném bloku, který se nám v několika situacích podařilo překonat průnikovými přihrávkami a náběhy za obranou linii, ale bohužel nás zrazovala individuální technika.
Ale nakonec se nám podařila akce, kdy si David Bílek narazil balon s Michalem Hönigem, který kolmou přihrávkou vyslal do gólové šance našeho levého obránce a ten pohotovým a chladnokrevným zakončením otevřel skóre.
Bohužel jsme po vstřelené brance neudrželi koncentraci, kdy jsme si neporadili s nakopnutým balonem. K odraženému balonu se dostal soupeř a dalekonosnou střelou do šibenice srovnal poločasové skóre na 1:1.
V úvodu druhého poločasu se domácí ujali vedení po standardní situaci, kdy jsme byli málo důrazní a soupeř doklepl do branky vyražený míč.
Nyní bylo na tahu naše mladé mužstvo, které si s nepříjemnou situací výborně poradilo a třemi brankami zaslouženě otočilo vývoj utkaní.
Dvěma brankami se z pozice hrotového útočníka zapsal do listiny střelců Marek Stříbrský, který si vyměnil do druhé půle post s Michalem Hönigem .
Po té pečetil precizně zahranou standardní situací výsledek Michal Douděra, kdy jeho střílený centr zapadl přímo na zadní tyč a uzavřel tím výsledek na konečných 2:4.

2:4

Sestavy

Slavia

Toman – Stojka (74. Schneider), Husenský, Straka, Bílek – Bielesz (46. Douděra), Cejnar, Havránek - Stehno (58. Suk), Hönig, Stříbrský

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 61. a 75. Stříbrský, 39. Bílek, 86. Douděra

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články