Zápas Dukla Praha - Slavia

3:6
9., so 8.10.2016
9., so 8.10.2016
Dukla Praha - Slavia
Hodnocení trenéra Milana Titěry:
„Od začátku velký nápor a již do patnácté minuty jsme měli pět gólových šancí. První branku jsme vstřelili až po dvaceti minutách dobývání. Do poločasu jsme vedli 3:0, což však neodpovídalo herní převaze a množství našich šancí. Ve druhém poločase jsme pokračovali s neproměňováním šancí a naopak polevili v presinku i v obranné fázi. Soupeř nás potrestal po nevynucené vlastní brance (chybná přihrávka brankáři) a ze dvou penaltových situací.“
3:6

Sestavy

Slavia

Jaroš - Schneider, Vlček, Vincour, Hošek, Brojo, Žambůrek, Eichler Zeronik, Vlasák, Kubiš Střídající: Stárek, Blažíček, Walter, Vlček, Bárta, Martinec, Trefil, Kosek

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Vlasák, Brojo, Eichler, Žambůrek, Vincour, vlastní

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články