Zápas Jablonec - Slavia

0:5
5., st 7.9.2016
5., st 7.9.2016
Jablonec - Slavia

Zápas hodnotil trenér Milan Titěra:
„Oba dva poločasy jsme byli lepším týmem, ale nutno podotknout, že soupeř velmi houževnatě bránil po celé utkání. I tentokrát jsme neproměnili několik gólových šancí, ale naše hra byla aktivní a soupeře jsme neustále dobývali. I přes jasný průběh nám utkání ukázalo chyby, na kterých budeme pracovat jako jednotlivci nebo celý tým.“

0:5

Sestavy

Slavia

Trefil - Hošek, Bárta, Vincour, Walter, Brojo, Žambůrek, Eichler, Zeronik, Krobot, Kosek Střídající: Stárek, Vlasák, Vlček, Jaroš, Vít

Detaily utkání

Statistiky
Branky: Eichler, Krobot, Walter, Zeroni, Žambůrek

Aktuálně

U17: Československý pohár pro Slavii!

19.06.2018
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

18.06.2018
Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

U16: Na All Stars Cup třetí místo!

14.06.2018
V pátek 14. 6. začal v Praze další ročník mezinárodního turnaje All Stars Cup. Po odehrání pátečních a sobotních skupin je znám program nedělních vyřazovacích bojů. Slavia se dostala do čtvrtfinále, kde porazila mexický celek Chivas Guadalajara po pokutových kopech. V semifinále sešívaní nestačili na Barcelonu, v zápase o třetí místo pak na penalty zdolali celek Avispa Fukuoka.

Další články