Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. AC Sparta Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu SK Slavia Praha vs. AC Sparta Praha"

0:3
(0:0)
23. kolo, 17. 5. 2015
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha
Komentář trenéra Miroslava Jíry: V nedělní odpoledne jsme přivítali tým Dukly Praha a soustředili jsme se zejména na aktivní vstup do zápasu, což se nám podařilo. Duklu jsme od prvních minut dostali pod tlak a vytvářeli jsme si nebezpečné situace v pokutovém území soupeře. Bohužel se nám z této herní pasáže nepodařilo vstřelit branku a naše tempo postupně polevovalo a přizpůsobili jsme se soupeři. Do poločasu jsme tak šli za nerozhodného stavu 0:0.

Ve druhém poločase jsme hned v úvodu zaspali a ve 42. minutě jsme inkasovali první branku. O 10 minut později se hosté po našem dalším zaváhání radovali podruhé. Pak už to byla z naší strany křeč a vše korunovala třetí branka z pokutového kopu. Kluci dnes bohužel nedokázali nahradit chybějící hráče a odehráli jsme nejhorší zápas na jaře. Teď máme delší zápasovou pauzu a pevně věřím, že kvalitně potrénujeme a důkladně se připravíme na závěrečné jarní zápasy. Doufám, že se podobný herní propadák již nebude na jaře opakovat a nám nezbývá, než zvednout hlavu a Dukle pogratulovat k vítěznému zápasu.