Výsledkový servis dorostu

Slavia „A“ dorost - Jablonec 3:0 (2:0), ČPP liga SD, sobota 27.3.2004
Branky Slavie: Chleboun, Strelka, Dejmek
Sestava Slavie: Jakub Diviš – Jiří Studík, Štěpán Böhm, Jakub Chleboun (81. Da Silva), Jakub Šmíd – Radek Dejmek (86. Jiří Novotný), Tomáš Dubský, Pavel Eliáš – Jan Bauer – Michal Otočka (71. Marek Borovský), Jaroslav Strelka

Utkání bylo velmi důležité, protože soupeř by se v případě výhry nebezpečně dotáhl na naše mužstvo. Do střetnutí jsme proto vstoupili s maximální koncentrací, odhodláním zlomit jarní prokletí a cílem vybojovat první vítězství. Hráli jsme organizovaně, dobře napadali protivníkovu rozehrávku, sbírali vysoké míče a postupně se tlačili k jablonecké brance. Rozehrávali jsme také řadu standardních situací a jedné z nich jsme ve 21. minutě využili. Eliáš nacentroval míč na Chlebouna, a ten důraznou hlavičkou vstřelil první branku Slavie. Za osm minut vybojoval míč Dejmek, Otočka vysunul do úniku Strelku, který zvýšil na 2:0. V závěru půle se Jablonec snažil alespoň snížit, ale díky zlepšené poziční hře našich fotbalistů jsme dvougólové vedení udrželi.
Po přestávce jsme hru úspěšně kontrolovali a přidali třetí branku. Po další standardní situaci Eliáše se gólově prosadil Dejmek.

Slavia „B“ dorost – Viktoria Žižkov 3:1 (1:0), ČLSD, neděle 28.3.2004
Branky Slavie: 2 Kočí, Prikner
Sestava Slavie: Marek Boháč – Josef Komárek, Michal Vávra, Petr Tlustý, Roman Švamberg – Jiří Novotný (51. Josef Marc), Tomáš Proskočil, Michal Kočí, Michal Held (84. Radek Šulc) – Marek Borovský, Tomáš Brtna (65. Martin Prikner)
Nejlepší hráči: Kočí, Borovský

Po neúspěšném zápase v minulém kole jsme se potřebovali herně i psychicky vzchopit. S dorostem Viktorie Žižkov jsou však zápasy vždy velice těžké, a proto jsme vstoupili do zápasu zodpovědně. Po několika úvodních šancích se ve 24. minutě na levé straně uvolnil Held, našel Kočího, který vymetl šibenici. Do konce poločasu jsme měli ještě několik možností, ale žádnou z nich neproměnili.
Na začátku druhé půle jsme soupeři nechali příliš mnoho prostoru. Žižkov nás tak v 66. minutě potrestal vyrovnávacím gólem. S nerozhodným stavem se však mladí slávisté nespokojili, vrhli se do neustálého útočení a v 80. minutě se dostali znovu do vedení. Borovský si po výkopu od branky výborně zpracoval míč, zakryl jej a prostrčil na Priknera, který chladnokrevně prostřelil brankáře. O minutu později uzavřel gólový účet utkání Kočí, když na zadní tyči dorazil do sítě nastřelený míč od Marce.

Slavia „C“ dorost – Jablonec 3:1 (1:0), ČPP liga MD, sobota 27.3.2004
Branky Slavie: 2 Nečas, Černý
Sestava Slavie: Marek Boháč – Adam Rožánek, Radek Dejmek, Marek Suchý, Martin Hladík (57. Ondřej Vrzal) – Milan Černý, Jakub Vagrčka (73. Miroslav Pecka), Jiří Valenta, Tomáš Jablonský – Lukáš Dvořák (41. Zdeněk Zahálka), Radim Nečas (67. Jakub Svozil)
Nejlepší hráči: Černý, Dejmek, Nečas, Suchý

Slavia se dostala do vedení již v 9. minutě. Po dlouhém autovém vhazování Rožánka se v pokutovém území dostal k míči Nečas a střelou z voleje k pravé tyči otevřel skóre. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě několik šancí, ale Dvořák trefil pouze brankáře a Nečasovo obhození skončilo s přispěním jabloneckého soupeře na tyči.
Na umělé trávě se bojovný soupeř snažil prosadit hlavně vysokými míči za obranu a zkraje druhého poločasu se mu podařilo vyrovnat. Po jednom z centrovaných míčů ze středu hřiště prohrál Rožánek hlavičkový souboj, balón se odrazil k volnému útočníkovi, který dočasně upravil stav na 1:1. O dvě minuty později jsme strhli vedení zpět na naši stranu. Po přímém kopu Valenty si Nečas zakryl míč, obtočil se kolem protihráče a prudkou střelou překonal gólmana. V 57. jsme přidali třetí branku. Po dlouhé kolmé přihrávce Hladíka prodloužil Nečas míč na Černého, který obešel obránce i gólmana a střelou do prázdné brány uzavřel výsledek na 3:1.

Slavia „D“ dorost – Viktoria Žižkov 0:1 (0:0), ČLMD, neděle 28.3.2004
Sestava Slavie: Petr Klejna – Lukáš Vácha, Tomáš Necid (60. Lukáš Stuchl), Petr Kobler, Adam Komárek – Bořek Dočkal, David Sobíšek (41. Michal Uhlíř), Marcel Gecov, Jan Kovařík – Tomáš Mašanský, Milan Vukovič (25.Pavel Kroupa)

Více než ztráta bodů mrzí těžké zranění Milana Vukoviče po nešetrném zákroku žižkovského brankáře - všichni přejí brzké uzdravení a těší se na jeho návrat!