Slávistky na úvod ligy přivítají Duklu!

Praha - V sobotu startuje nová sezóna fotbalitek Slavie! Úřadující mistryně přivítají od 14:00 tým Dukly Praha. Přijďte povzbudit naše sešivané fotbalistky k pátému titulu v řadě.

V sobotu startuje nová sezona, ve které fotbalistky Slavie obhajují mistrovský titul. Podaří se získat páté prvenství za sebou?

Slavia přes letní přestávku získala několik posil. Z Liberce přišla Andrea Jarchovská, rychlá a dravá útočnice. Do obrany pak Nikola Sedláčková ze Slovácka. A z USA se vrátila Klára Cahynová.

Ambice týmu jsou stejně jako každý rok stejné. „Bude to těžké jako každý rok. K prvnímu místu vede vždy nějaká cesta, budeme se snažit poctivě makat. Holky jsou zase o rok zkušenější,“ říká trenér Pavel Medynský. „Věřím, že se Spartou se popasujeme. Bylo by dobré, kdyby se do bojů zapojily i další týmy, abychom odehráli další těžká utkání,“ přeje si kouč.

1.září se navíc losuje osmifinále Ligy mistryň, kde budou naše fotbalistky nasazeny. „Čekají nás zde profesionální týmy, které mají svou kvalitu. Přál bych holkám, abychom byli schopni minimálně postoupit do dalšího kola,“ uzavřel Medynský.

První zápas sehrají ženy v sobotu 12.8. od 14 hodin na hřišti Xaverova proti Dukle. Hned o týden později nás opět na Xaverově čeká Hradec Králové. Derby bude v neděli 3. září.


Nejbližší ligový program:

12.8. 14.00 Slavia – Dukla (Xaverov)
20.8. 14:00 Slavia – Hradec Králové (Xaverov)
27.8. 13:00 Slovácko – Slavia (Širůch)
  3.9. 16:00 Slavia – Sparta (Xaverov)

Aktuálně

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

včera
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Jsme zkušenější než loni. Víme, do čeho jdeme

včera
Sešívaní v neděli odstartují ligovou sezonu v Olomouci. „Ambice vedení jsou hrát o titul," říká trenér Trpišovský.

Do nové sezony v historické trikoloře

včera
Národní barvy. Červená, bílá a modrá. Tato kombinace bude Slavii provázet v celé sezoně.

Další články