Slavia bojuje proti černému trhu se vstupenkami

PRAHA - V souvislosti s vyprodaným derby, které je v plánu 2. dubna v Edenu, se objevují na černém trhu k prodeji vstupenky na toto utkání. Slavia chce s překupníky bojovat a nedovolit, aby černý trh se vstupenkami nadále rostl.
Na internetu se nachází mnoho nabídek na prodej vstupenek na vyprodaný zápas. Pokud najdeme lístky nebo permanentní vstupenky, které jsou prodávany za vyšší než nákupní cenu, budeme muset sáhnout k razantnímu kroku a tato místa zablokujeme a stornujeme (v případě vstupenek jen na derby, permice zablokujeme do konce sezony).

Věříme, že všichni fanoušci, kteří si řádně zakoupili vstupenku, ale i ti, na které se třeba nedostalo, toto rozhodnutí pochopí a společně s námi budou proti černému trhu se vstupenkami bojovat. Proto i vás vyzýváme, pokud jste se setkali s někým, kdo se chtěl na ceně lístku nebo permanentní vstupenky obohatit, napište nám na slavia@slavia.cz.

Aktuálně

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

dnes
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

dnes
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Exhibice v Chotěboři přinesla deset gólů

dnes
První přípravný duel na novou sezonu odehráli sešívaní na hřišti Chotěboře. Exhibiční utkání s týmem z krajského přeboru bylo součástí oslav 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Další články