Přijďte na poslední přípravný zápas!

PRAHA – Slavia je na konci letní přípravy a v neděli ji čeká generálka na 3. předkolo Ligy mistrů. V Edenu přivítáme 3. tým francouzské ligy OGC Nice a vzájemný duel slibuje atraktivní podívanou. Jak si poradí naše obrana s Mariem Balotellim? To se dozvíte v neděli od 19 hodin v Edenu.
Ve druhé části přípravy se slávisti střetli se třemi špičkovými týmy, Celticem FC, Krasnodarem a West Bromwich Albion. Posledním silným soupeřem, které sešívané prověří před domácím zápasem 3. předkola Ligy mistrů s BATE Borisov nebo Alaškertem, bude OGC Nice. Největší hvězdou francouzského týmu je útočník Mario Balotelli, dalším známým jménem je obránce Dante. Nedělní večer v Edenu tak nabízí velice lákavou podívanou!

Prodej vstupenek

Stadion se otevírá 90 minut před výkopem, tedy v 17:30. Pokladny u vstupu č. 4 se otevírají v 10 hodin a budou přednostně sloužit pro nákup a výdej permanentních vstupenek a nákup vstupenek na Nice pro permanentkáře. Pokladny č. 4 budou otevřené pro nákup permanentek i po skončení utkání. Pokud si potřebujete koupit pouze lístek na Nice, využijte od 17 hodin pokladny u vstupu č. 2, kde bude probíhat pouze prodej vstupenek na Nice.

Vstupenky si můžete pořídit i v online prodeji anebo na jednom z 885 prodejních míst Ticketportalu. Na vstupenky nelze kromě výhodnější ceny pro permanentkáře uplatnit žádné další slevy.

Majitelé permanentních vstupenek na sezonu 2017/2018 mají výhodnější cenu za jednotlivé lístky, na zápas neplatí permanentní vstupenka a při vstupu na stadion stačí mít pouze lístek na daný zápas. Majitelé permanentních vstupenek nemají svá místa blokovaná. Slevu na permanentku mohou uplatnit při nákupu vstupenek online do neděle, na pokladnách v Edenu v den utkání není možné uplatnit slevu na lístek pro permanentkáře.

Vstupenky do sektoru hostů se budou prodávat na pokladně před vstupem č. 3 do sektoru hostů.

Pokud se nedostanete na utkání do Edenu, zápas bude přímým přenosem přenášet O2TV Sport.

Vstupenka na NicePermanentkářiOstatní
Sektor A + B (tribuny Západ a Východ) 220 Kč 300 Kč
Sektor C (Tribuny Sever + Jih + hosté)150 Kč200 Kč
Dětská vstupenka (do 15 let nebo 150 cm) 1 Kč 1 Kč

Zápasový program

Před začátkem utkání až do konce poločasové přestávky se budou fanoušci moci zúčastnit SMS soutěže, kdy tři výherci získají po dvou lístcích na domácí zápas 3. předkola Ligy mistrů. 

Před zápasem nebo po jeho skončení si můžete dojít nakoupit suvenýry do fanshopu, kde najdete speciální mistrovskou kolekci. Pořiďte si polštář, kšiltovku, šálu, mikinu anebo tričko a připomínejte si každý den, kdo je současný mistr! K zápasu s Nice je v prodeji i speciální šála za 350 korun.

Aktuálně

Superpohár 29. června je zrušen

dnes
Slavia neodehraje Superpohár proti Slovanu Bratislava, který se měl hrál v pátek 29. června v Bratislavě. Důvodem zrušení utkání jsou bezpečnostní rizika. O náhradním termínu se bude jednat.

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Podrobnosti nového herního formátu FORTUNA:LIGY

včera
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována, poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

Další články