ONLINE: První přípravné utkání pod trenérem Trpišovským

ŠPANĚLSKO – Červenobílí si dřinu na kondičním soustředění zpestří přátelským utkáním s místním celkem Real Balompédica Linense. Výkop je v 16:00.
Slávisté se na stadionu Municipal de La Línea představí poprvé pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským. Kvůli drobným zdravotním problémům utkání vynechají Přemysl Kovář a  Muris Mešanovič. Do branky se na začátku utkání postaví Martin Otáhal, kterého v poli doplní mladé naděje Václav Pardubský a Jan Vejvar. V útoku je pak spolu s Tomášem Necidem navrátilec Ruslan Mingazov.

Základní sestava: Otáhal – Pardubský, Jugas, Sobol – Vejvar, Ngadeu, Danny, Hromada, Sýkora – Necid, Mingazov


Aktuálně

Zemřel Jiří Žďárský, spoluhráč Bicana a Kopeckého

včera
V sobotu 14. července odešel do fotbalového nebe bývalý hráč Slavie Jiří Žďárský. Byl už jediným žijícím slávistou, který vyhrál titul mistra ligy v roce 1947 a hrál po boku legendárního Josefa Bicana.

Per-Egil Flo odchází do Švýcarska

včera
Krajní obránce Per-Egil Flo odchází do švýcarského Lausanne. V úterý byl mezi kluby finálně doladěn přestup norského zadáka.

Ženský tým hlásí čtyři posily!

před 2 dny
Slavia hlásí čtyři nové posily! Minulý týden jsme zveřejnili příchod Ashley Herndon, nyní přichází Američanka Morgan Proffitt a Kanaďanka Kylla Sjoman, a dále ze Slovácka talentovaná dvojčata Kamila a Michaela Dubcovy.

Další články