Nejlepší vánoční dárek? Slávistické suvenýry

PRAHA – Pokud ještě stále nevíte, čím obdarovat své blízké slávistické kamarády nebo rodinu, rozhodně neváhejte a věnujte pod stromeček slávistický suvenýr nebo permanentku na jaro. S těmito dárky se nemůžete splést!

Jarní permanentky

S jarní permanentkou darujete vstup na všechna domácí ligová utkání, domácí zápasy MOL cupu, ženskou Ligu mistryň a také na domácí utkání juniorky. Majitelé permanentních vstupenek mají navíc přednostní právo na nákup dalších vstupenek na exponovaná utkání, mezi které bude určitě patřit náš jarní souboj v Edenu s Plzní.

Ceny permanentek začínají na 1300 korunách a při nákupu na centrále Ticketportalu lze uplatnit až 20% slevu, pokud jste například student nebo senior nad 60 let. 

Pokud chcete permanentku koupit jako dárek, můžete tak učinit i online. U objednávek do pátku 8. prosince je možné zvolit i poslání poštou na vaši adresu. Pokud chcete mít na permanentce jiné jméno, než to, ze kterého objednáváte, je potřeba pro změnu do 24 hodin od objednání napsat požadavek na email eden@ticketportal.cz a uvést číslo vaší objednávky a požadované jméno.

Od 8. prosince bude probíhat prodej na centrále Ticketportalu (Politických vězňů 15, Praha 1, po - pá 9 - 17), kde bude zároveň probíhat i výdej permanentek objednaných online.

Suvenýry ve fanshopu

V kamenné prodejně fanshopu v Edenu i na eshopu si můžete vybrat z velké nabídky vánočních dárků. Před Vánocemi byly do prodeje uvedeny novinky – ložní povlečení v černém designu, kalendář na rok 2018 nebo červené župany. Populárním dárkem je slávistické pyžamo, osuška anebo třeba sprchový gel.

Pokud chcete věnovat dárek na míru, můžete nechat vyrobit dres s potiskem vlastního jména. U těchto objednávek je třeba poslat a uhradit objednávku do 17. prosince. Pokud chcete darovat úplně stejné oblečení, jaké nosí hráči na tréninky nebo na předzápasové rozcvičení, můžete vybrat kvalitní oblečení z hráčské kolekce, která je navržena a vyrobena exkluzivně jen pro náš A-tým.

Na eshopu je možné objednávat dárky až do
20. prosince, u těchto objednávek je garance doručení do Vánoc. Kamenná prodejna má nyní otevřeno denně od 10 do 18 hodin a ve čtvrtek od 10 do 19 hodin. Naposledy bude fanshop otevřený 23. prosince.

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články