Devatenáctka vysoko vyhrála | SK Slavia Praha

Devatenáctka vysoko vyhrála

PRAHA - Reprezentace do devatenácti let vstoupila do kvalifikace mistrovství Evropy v Lucembursku vysokým vítězstvím 5:0. O dvě z branek se postarali slávisté Bořek Dočkal a Radim Nečas. Devadesát minut odehrál také Lukáš Vácha, Tomáš Necid naskočil do zápasu v 58. minutě, Marcel Gecov o deset minut později.

U19 ČR - U19 Wales 5:0 (2:0)
Branky: 28., 45. a 48. Blažek, 51. Dočkal, 54. Nečas.
ČR U19: Toma - Mazuch, Bodeček, Halama, Stroupek - Vácha, Ficek (46. Dočkal), Nečas (58. Necid), Dohnálek - Blažek (68. Gecov), Hloušek.

DOUBLE! Slávistky ovládly i finále poháru

8. 5. 2024
Fotbalistky Slavie po titulových oslavách zvítězily 2:0 ve finále poháru proti Slovácku a získaly třetí double v řadě. Utkání ve Velkém Meziříčí sledovalo 1375 diváků.

MATCHDAY Baník. To jsme je hnali

7. 5. 2024
Pětigólová výhra, čisté konto, 18 028 diváků v ochozech, tři choreografie Tribuny Sever. Kamery MATCHDAY pro vás sobotní vydařené úvodní kolo nadstavby proti Baníku Ostrava (5:0) tradičně sledovaly.

Online: Od 12:45 finále poháru proti Slovácku

7. 5. 2024
Fotbalistky Slavie bojují o double ve finále domácího poháru proti Slovácku. Utkání se odehraje od 12:45 ve Velkém Meziříčí před kamerami ČT sport.