Vstupenky do Jihlavy v Edenu vyprodány

PRAHA - Slavia odehraje první jarní zápas HET ligy 17. února v Jihlavě. Vstupenky do sektoru hostů, které byly v prodeji v Edenu, jsou vyprodány, posledních několik desítek lístků bude v prodeji v Jihlavě na pokladně u sektoru hostů před zápasem.

Prodej vstupenek

Lístek do sektoru hostů stojí 150 korun. Od středy 1. února se vstupenky prodávaly ve fanshopu Slavie a prodala se většina kapacity sektoru.

Zbývajících několik desítek lístků bude v prodeji přímo na pokladnách u sektoru hostů v Jihlavě před naším utkáním. Celková kapacita sektoru hostů je 400 míst.



Výjezdy na utkání

Odbor přátel/Tribuna Sever pořádá autobusový výjezd do Jihlavy. Cena pro členy Odboru přátel je 150 korun, pro nečleny 250 korun. Odjezd z Edenu je v 11:30. Přihlašovat se na výjezd je možné ve fanshopu v Edenu, aktuálně je možné hlásit se do druhého autobusu, pro tyto fanoušky bude zajištěna možnost si lístek koupit.

Autobusový výjezd pořádá i Fanklub. Cena pro členy Fanklubu je 150 korun, pro ostatní fanoušky 250 korun. Odjezd z Edenu je ve 13 hodin. Registrace na výjezd je možná přes web nebo osobně na sekretariátu Fanklubu.

Aktuálně

Juniorka: Výhra 2:0 nad Duklou

včera
Juniorka v posledním utkání sezony na hlavním stadionu v Edenu porazila v malém pražském derby Duklu 2:0.

Kabina jednoznačně stojí za panem Tvrdíkem. Věděli jsme, že to dobře dopadne

včera
Druhé místo v lize a vítězství v domácím poháru. Josef Hušbauer hodnotí sezonu, kterou slávisté zakončili výhrou 3:0 v Teplicích, pozitivně.

Splnili jsme jarní cíle, těší trenéra Trpišovského

před 2 dny
Udržet druhou příčku a získat domácí pohár - cíle, které trenér Jindřich Trpišovský dostal před jarní částí sezony, splnil, i tak ale vidí nedostatky. „Musíme přidat v kvalitě hry, pokud to zevšeobecním,“ říká.

Další články