ONLINE: Slavia hraje na Slovácku

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Sešívané čeká zápas na Slovácku. Výkop 25. kola je ve 20:15.
Trenér Jaroslav Šilhavý bude pro utkání na Slovácku postrádat nemocného kapitána Jiřího Bílka, stále chybí i Mick van Buren, který má problémy s ramenem. Dušan Švento stále rehabilituje. Na lavičku se naopak vrací uzdravený Marko Alvir.

Karetní trest nepustí do zápasu Antonína Baráka, do středu zálohy se tak místo něj postaví Jasmin Ščuk. Křídla pak mají složení Jan Sýkora a Ruslan Mingazov. Na hrotu s kapitánskou páskou tradičně Milan Škoda.

Základní sestava: Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Flo – Ngadeu, Ščuk – Mingazov, Hušbauer, Sýkora – Škoda

Lavička: Kovář, Bořil, Alvir, Tecl, Mešanovič, Zmrhal

Aktuálně

S přípravou panuje velká spokojenost, říká trenér Trpišovský

včera
Přátelským utkáním s Chotěboří zakončila Slavia první cyklus letní přípravy na novou sezonu. „Splnili jsme vše, co jsme chtěli," chválí si dosavadní průběh přípravy trenér Jindřich Trpišovský.

Pobavili jsme lidi, těší novice Vladimíra Coufala

včera
V exhibičním duelu proti Chotěboři si Vladimír Coufal připsal svůj první start v sešívaném dresu, Navíc zaznamenal dvě asistence. Krajního obránce potěšila vysoká návštěva: „Přijelo hodně slávistů, za to jsme rádi," měl radost nováček v dresu Slavie.

Exhibice v Chotěboři přinesla deset gólů

včera
První přípravný duel na novou sezonu odehráli sešívaní na hřišti Chotěboře. Exhibiční utkání s týmem z krajského přeboru bylo součástí oslav 100 let fotbalu ve městě Chotěboř.

Další články