#dikykapitane

PRAHA - V pátek jsme se loučili s kapitánem Jiřím Bílkem. Chcete se přidat i vy? Sdílejte svá přání pro Jirku nebo své vzpomínky s kapitánem na sociálních sítích s hashtagem #dikykapitane.

Díky kapitáne!🤴🏼za skvělej rok ve kterým jsi mi byl vzorem 🙌🏼#dikykapitane

Příspěvek sdílený Jan Sýkora (@jansykora_6),

Díky kapitáne!! #dikykapitane #tribunasever

Příspěvek sdílený Lukáš Dumský (@lukasdumy),Díky za všechno, kapitáne! A hodně štěstí při další v práci v klubu! #dikykapitane

Příspěvek sdílený Wenca Mikeš (@wencaaaa),Nejlepší kapitán všech dob. #dikykapitane #spolujsmesilnejsi

Příspěvek sdílený Jaaa (@fotbalista_cz),

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

včera
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

včera
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

před 3 dny
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články