Tomás Necid podpořil charitativní projekt, výtěžek půjde na Motol

Útočník Slavie Tomáš Necid podpořil charitativní projekt jsem.kym.jsem. Výtěžek z prodeje speciální kolekce triček půjde na dětskou onkologii v Motole.
Více se o samotném projektu jsem.kym.jsem dozvíte na webových stránkách zde. Tomáš Necid si na tričko vybral motto: "Buď silný a nikdy se nevzdávej!".

Limitovaná kolekce triček se prodává ve 4.patře obchodního domu Kotva v BIBLOO Concept Store nebo v JINEYLEVEL STORE ve Spálené ulici. Trička charitativního projektu jsou stále v prodeji. Část výtěžku navíc mimo jiné poputuje na dětskou onkologii a hematologii FN Motol," vysvětluje útočník Slavie.Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články