Slavia k odchodu Ericha Brabce | SK Slavia Praha
Více

Slavia k odchodu Ericha Brabce

PRAHA/EDEN – V souvislosti s informacemi o možném návratu Ericha Brabce do českého fotbalu se v médiích znovu objevily spekulace o důvodech odchodu bývalého kapitána ze Slavie.
PRAHA/EDEN – V souvislosti s informacemi o možném návratu Ericha Brabce do českého fotbalu se v médiích znovu objevily spekulace o důvodech odchodu bývalého kapitána ze Slavie.

Slavia znovu jednoznačně a důrazně opakuje, že důvodem odchodu Ericha Brabce bylo rozhodnutí budovat nový tým.

Klub se důrazně ohrazuje proti tomu, že by za touto změnou v týmu byla jakákoliv nesportovní či neférová záležitost nebo jiná okolnost.

„Erich Brabec během svého působení ve Slavii vystupoval jako profesionální fotbalista a správný kapitán a nedopustil se žádného nesportovního jednání,“ uvedl ředitel komunikace Ondřej Zlámal.

Erich Brabec měl výrazný podíl na dvou mistrovských titulech, které Slavia získala v posledních dvou letech. Na jeho zásluhách nic nezmění možné působení v rivalském klubu. Věříme, že tak to budou vnímat nejenom naši příznivci, ale i fotbalová veřejnost

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články