Den otevřených dveří v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Den otevřených dveří v Edenu

Přijďte v sobotu 4. října do Edenu!
EDEN - V sobotu 4. října se v Multifunkčním areálu Eden bude konat Den otevřených dveří. Pro návštěvníky budou zajištěny od 11 hodin každou půlhodinu organizované prohlídky stadionu. Poslední prohlídka bude zahájena v 15:30 hodin.

Při této příležitosti bude také slavnostně vysazena zeleň kolem stadionu. První strom bude pojmenován po legendě slavistického fotbalu "Pepi" Bicanovi a zasadí jej paní Jarmila Bicanová. Druhý vysadí starosta Prahy 10 Mgr. Vladislav Lipovský.

Následovat bude beseda s občany Prahy 10 za účasti pana starosty a zástupce E Side Property.

Po celý den mohou ve FANzone Nový Eden využít jedinečnou příležitost a získat nový slávistický dres se slevou 40% výměnou za jakýkoli starý dres.

Celá akce se koná v rámci Dnů Prahy 10.

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články