Přijďte na Olomouc dřív - výzva Ultras | SK Slavia Praha
Více

Přijďte na Olomouc dřív - výzva Ultras

Kotel v Edenu se stále zlepšuje, pojďme ho dovést k úplné dokonalosti! Výborná příležitost jak vypilovat, natrénovat, případně doplnit a vyzkoušet chorály a celkové fandění na naší Severní tribuně se právě blíží.
Kotel v Edenu se stále zlepšuje, pojďme ho dovést k úplné dokonalosti! Výborná příležitost jak vypilovat, natrénovat, případně doplnit a vyzkoušet chorály a celkové fandění na naší Severní tribuně se právě blíží. Nedělní výkop ve 20:00 nám dává dostatek prostoru před zápasem, kdy by se již všichni měli vrátit z chat, zápasů a podobně a proto by měl dorazit každý, kdo chodí na zápasy Slavie na Severní tribunu!

Chodíte na fotbal chvíli a neumíte ještě chorály? Tohle je výborná příležitost, jak vše dohnat!

Jako Ultras jsme připravili pár nových chorálů, popěvků a nápadů, které v neděli vyzkoušíme a doufáme, že se chytnou. Sejdeme se však také proto, abychom nerušeně diskutovali také o vašich nápadech, připomínkách, návrzích a podobně... Připravme se před nedělním utkáním s Olomoucí a hlavně před důležitým derby na Letné pořádně! Chorály se budou ten večer nahrávat a následně se dají na internet, aby měl každý slávista možnost se je naučit!

Sejdeme se tedy v neděli v 17:50 před McDonaldem v Edenu! Každý musí mít permanentní vstupenku nebo zakoupený lístek ! Každá hlava dobrá, proto nespoléhejte na ostatní a doražte i vy! Šiřte tuto informaci mezi další slávisty rychlostí blesku a nebojte se také vzít kamaráda, kamarádku, ať se nás sejde dobrý počet. Ukažme, jak Severní tribuna drží pohromadě! Ať žije Slavia! Strašák

Aktuálně

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Ve čtvrtek od 21:00 odveta UWCL proti St.Pöltenu

6. 12. 2022
Fotbalistky Slavie čeká první odveta základní skupiny Ligy mistryň. Ve čtvrtek od 21:00 zavítají na hřiště rakouského St.Pöltenu.

Další články