Vyberte název pro restauraci v Edenu! | SK Slavia Praha
Více

Vyberte název pro restauraci v Edenu!

Již v říjnu bude ve V.I.P. zázemí multifunkčního areálu Eden otevřena klubová restaurace, o jejímž názvu můžete rozhodnout i Vy. Své návrhy posílejte nejpozději do 1. 10. 2008 na emailovou adresu lenka.haluzova@eside.cz.
Již v říjnu bude ve V.I.P. zázemí multifunkčního areálu Eden otevřena klubová restaurace, o jejímž názvu můžete rozhodnout i Vy. Své návrhy posílejte nejpozději do 1. 10. 2008 na emailovou adresu lenka.haluzova@eside.cz. Následně bude na našich webových stránkách zveřejněna anketa, v níž budete moci hlasovat pro nejlepší název. Autor vítězného návrhu obdrží voucher v hodnotě 2.000 Kč a 30 % slevovou kartu do této restaurace a Freestyle music baru.

Aktuálně

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Ve čtvrtek od 21:00 odveta UWCL proti St.Pöltenu

6. 12. 2022
Fotbalistky Slavie čeká první odveta základní skupiny Ligy mistryň. Ve čtvrtek od 21:00 zavítají na hřiště rakouského St.Pöltenu.

Další články